Домой Путешествуем дешёво 125-летие “Боржоми” и Большое грузинское застолье в Киеве

125-летие “Боржоми” и Большое грузинское застолье в Киеве

0

 

26-27 вересня в ботанічному саду ім. Гришко, в Києві пройде Велике грузинське застілля. Цей фестиваль грузинської культури та національної кухні мало кого залишить байдужим.

 

грузия

 

У центрі композиції заходу – грузинська національна кухня. Тож на фестивалі буде представлено меню від більше 20 ресторанів Грузії. Все, що ви хотіли скуштувати раніше, але не могли знайти в Києві відповідної якості: грузинські вина, хачапурі, лобіо, хінкалі, шашлики, спеції, сири, соуси. Також кращі шеф-кухарі проведуть майстер-класи з приготування національних страв для всіх охочих.

 

Майстер-класи від кухарів – це ще не всі заходи освітнього напрямку. Організатори обіцяють майстер-класи від ковалів та гончарів. Подивіться за роботою талановитих ремісників. Також будуть проводитися заняття з грузинської мови та каліграфії.

 

кухня_грузия

 

Якщо ви туде йдете не для навчання, а для відпочинку, то відвідайте тематичні фотозони. Також для розслабленої атмосфери заходу будуть виступати різні гурти Грузії та України, показуватися грузинські фільми та національні танці. Для дітей також є дитячі майстер-класи і розважальні майданчики. Для тих, хто хоче забрати частинку грузинського фестивалю з собою, буде проводитися ярмарка. Візьми частинку веселих вихідних із собою!

 

Всі гроші від проведення святкування 125-річного ювілею “Боржомі” будуть передані ботсаду на нові виноградники.

 

Отже, якщо ви плануєте піти на Велике грузинське застілля у Києві, не забудьте:

  1. ботанічний сад ім. Гришка, між ст. м. Дружби Народів та ст. м. Видубичі;
  2. зона заходу – Гірський сад;
  3. дата: 26-27 вересня 11:00-20:00
  4. вхід на фестиваль безкоштовний, але в парк коштує 30 грн. для дорослого, 10 грн. – для дитини;
  5. звільніть, як мінімум, весь день – тут дійсно атмосферно та багато цікавого.

 

До зустрічі на Великому грузинському застіллі!

uhepsz