Домой Путешествуем дешёво 3 фестивале в Киеве, которые нельзя пропустить

3 фестивале в Киеве, которые нельзя пропустить

0

Різноманітні фестивалі в осінню пору користуються особливою популярністю. Не так давно пройшли з успіхом свято кави у Львові та грузинське застілля в Києві. Тож пропонуємо вашій увазі топ-3 найцікавіших фестивалі осені, які варто відвідати. Детальний опис кожного з них читайте на Snow Travel найближчим часом!

 

 

 

  1. Фестиваль-розпродаж «Кураж Базар»

Величезна барахолка «Кураж Базар» від авторів благодійного розпродажу The New Old пройде 17 жовтня на Арт-заводі «Платформа».

Усі товари будуть розділені за зонами. Відвідувачі матимуть змогу придбати не лише одяг та взуття, а й техніку, гаджети, меблі, спортивне обладнання. Будуть представлені лише речі в нормальному стані та робоча техніка.

 

базар

 

Обіцяють також зіркову алею – благодійну частину барахолки, де зірки вітчизняного шоу-бізнесу розпродаватимуть свої речі. Отримані гроші підуть в обраний ними фонд допомоги.

Арт-завод «Платформа» має досить велике приміщення, тож організатори планують облаштувати все з максимальним комфортом. Тут будуть зони розваг для дітей та дорослих. Усі заходи супроводжуватимуться якісною музикою.

Планується проводити «Кураж Базар» щомісяця. Пізніше організатори хочуть запровадити фестиваль і в інших містах України.

 

 

 

  1. ІІ Міжнародна виставка освіти за кордоном World Edu-2015

17-18 жовтня пройде виставка закордонних освітніх програм – World Edu-2015. Відбудеться подія у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Учасники фестивалю освітніх програм – різні агенції, ВНЗ, посольства, представники мовних курсів, освітніх ресурсів тощо.

 

education abroad

 

У межах виставки абітурієнти та їх батьки зможуть поспілкуватися з представниками освітніх закладів, детальніше дізнатися про навчання в цих інституціях, а також про перспективи здобування освіти за кордоном.

Вхід вільний, початок о 10:00.

 

 

 

  1. ІІ Міжнародний фестиваль фантастичної літератури та вигаданих світів LiTerra Con

30 жовтня -1 листопада відбудеться LiTerra Con у квест-центрі ExitGames. Це справжнє свято для цінителів фентезі. Тут зберуться як професіонали (письменники, режисери, художники), так і фанати. Відбудуться художні виставки, презентації нових книг, літературні дискусії, зустрічі з авторами, покажуть кіно та мультфільми в жанрі фентезі. Фестиваль відвідають фахівці різних галузей науки. Також плануються заходи, присвячені коміксам. Справжній рай для гіків :)

 

LiTerra Con

 

Уже підтвердили свою участь у заході Володимир Аренєв, Андрій Валентинов, Марія Галіна, Ольга Громико, Дара Корній, Віктор Мартинович, Генрі Лайон Олді, Наталія Щерба та інші.

 

Отож обирайте подію, яка вам до вподоби – і вирушайте назустріч новим враженням!