Домой Путешествуем дешёво Билеты из Киева до Катовиц за 684 UAH

Билеты из Киева до Катовиц за 684 UAH

0

1927

Чудова пропозиція на подорож до Польщі, переліт Київ – Катовіце – Київ за 684 UAH. У вартість квитка входить також великий реєстрований багаж.

 

Переліт, доступні дати

 

Квитки за вказаною ціною можна забронювати на сайті Wizz Air, якщо вас не влаштовують дати можете скористатися агрегатором Momondo.ua для пошуку інших, зручних для вас варіантів.

Вартість квитків – 684 UAH для членів Wizz Discount Club, 798 UAH – стандартна вартість. 

 

Дати подорожі: 3 – 10, 5 – 10, 5 – 12, 3 – 7, 5 – 7 листопада 2014 року.

 

Kyiv - Katowice

 

У вартість квитка входить провезення до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 см.

 

Як дістатися міста?

 

Краків. Від аеропорту до міста близько 100 км, регулярно курсують автобуси за маршрутом “Аеропорт – Краків”, квитки можна придбати онлайн на сторінці PyrzowiceEkspres. Вартість квитка для дорослої особи в одну сторону складає 45 PLN, дитячий квиток (до 14 років) – 15 PLN.

 

Катовіце. Від аеропорту до міста близько 30 км, регулярно курсу автобус за маршрутом “Аеропорт – Катовіце”, квитки можна придбати онлайн на сторінці PKM Katowice. Можна обрати різні варіанти квитків, квиток в одну сторону коштуватиме вам 27 PLN, дитячий квиток (4-10 років) – 13 PLN, квиток на проїзд “туди – назад” (дійсний 30 днів від моменту першого використання) – 46 PLN.

 

Як забронювати дешеве житло в Кракові/Катовіце?

 

Рекомендуємо користуватися пошуком готелів від hotelscombined.com, booking.com та airbnb.com. Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.