Домой Путешествуем дешёво Бюджетный отдых в Грузии

Бюджетный отдых в Грузии

0

Нещодавно у Києві пройшло Велике грузинське застілля в Ботанічному саду на честь 125-річчя “Боржомі”, про яке ми писали ТУТ. Треба зауважити, пройшло з повним аншлагом. Наша редакція надихнулася цим заходом й вирішила продовжити тему Грузії.

Наскільки бюджетна Грузія, і як туди подорожувати дуже дешево, спробуємо розібратися.

 

Цікаві місця

 

Тбілісі – не тільки столиця Грузії, але й найбільше місто країни. Сьогодні це місто живе не лише за рахунок туристів, старої історії, але й завдяки діловій активності. Щодо туристичних місць, то найпопулярнішими є собори, сірчані бані та грузинська кухня.

3 must see Тбілісі:

* Нарікана – стародавній кріпосний комплекс. Старі стіни замку, неперевершений панорамний вид та віддаленність від галасу міста – що може бути романтичніше?

 

Нарикала Нарикала2

 

* Старий Тбілісі – історична частина міста. Тут сінагоги, собори та храми, стара архітектура. Ця атмосферна частина міста дозволяє кожному бажаючому відчути себе в цьому ж місті, але за декілька століть назад.

 

старый тбилиси2 старый тбилиси

 

* Міст Миру – пішохідний міст у столиці Грузії. Ця споруда 2010 року викликала багато дискусій серед місцевих жителів. Хтось вважає це прикрасою міста, інші кажуть, що скляний міст такого незвичного дизайну – занадто велика еклектика для старої архітектури. Одне можна стверждувати безперечно – панорамний вид тут неймовірний.

 

мост мира2 мост мира

 

 

 

Батумі – туристичний центр сучасної Грузії. Аналогічно до Тбілісі Батумі є одночасно сучасним та автентичним містом.

 

ботсад2

Ботанічний сад в Батумі

ботсад3