Домой Путешествуем дешёво Где праздновать Хэллоуин в Украине?

Где праздновать Хэллоуин в Украине?

0

Популярне в усьому світі свято кельтського походження припадає на ніч із 31 жовтня на 1 листопада. Не дивлячись на те, що День Усіх Святих не дуже прижився на національному ґрунті, багато розважальних закладів країни влаштовують тематичні вечірки. Де саме відбудуться святкування – читайте далі.

 

Київ

Перш за все відвідайте в хелловінську ніч парк Горького. Тут пройде ІІІ ЗомбіFEST із костюмованими конкурсами, палаючими гарбузами, танцями та фаєр-шоу.

Традиційно в гості чекає всяку нечисту силу клуб «Шато Містік» зі своєю вечіркою Halloween Private Party. Кажуть, буде якийсь незвичайний та страшний квест.

 

Halloween Private Party

 

Не афішує свої плани та обіцяє щось таємниче парк «Феофанія».

А ось гольф-клуб на Оболоні влаштовує свято для дітей під гаслом «Halloween – це зовсім не страшно!». Проте вони не єдині, хто проведе вечірку для найменших. Театр «Тисячоліття» в Будинку Художника поставить дитячу виставу за мотивами мультфільмів «Монстри на канікулах» та «Готель Трансильванія».

 

kids-halloween

 

 

Також відбудеться дитячий квест «В гостях у графа Дракули». Організатори обіцяють гру в атмосфері магії, кумедні жахливчики, подарунки, зілля, лабіринти, казкових героїв та конкурси.

 

Одеса

Шанувальникам важкої музики знайдеться розвага цієї ночі. У More music club відбудеться захід Subterranean Samhain – усе для прихильників дарк-вейв, ембіент і не тільки.

 

Subterranean Samhain

 

Хелловін для меломанів влаштовує арт-клуб «Вихід». Гурти «Transильванія» і «Море Внутри» презентують нові композиції та зіграють уже знайомі хіти. До речі, вхід вільний.

 

Харків

Як і в столиці, у місті пройде ІІІ ЗомбіFEST – із музикою, костюмами, гарбузами та іншими атрибутами Хелловіну. На жаль, інформації про інші святкові заходи міста поки що немає.

 

Zombie-Fest1

 

 

Будемо і надалі повідомляти наших читачів про хелловінські заходи в Україні :)