Домой Путешествуем дешёво Hotel Quickly или как бронировать “горящие” гостиницы в Юго-Восточной Азии ( 15 USD на бронирование)

Hotel Quickly или как бронировать “горящие” гостиницы в Юго-Восточной Азии ( 15 USD на бронирование)

0

HotelQuicklyMain

В продовження теми бронювання “гарячих” готельних номерів ми підготували для вас огляд Hotel Quickly – унікального мобільного додатку який допоможе вам не тільки заощадити кошти а й покращити стандарт вашої подорожі!

 

Як це працює?

 

В попередньому огляді мобільного додатку Hotel Tonight ми згадували про те, що існують кілька стартапів які працюють над вирішенням проблеми туристичної галузі: туристи хочуть бронювати номери за вигідною ціною, готелі не втрачати кошти через пусті номери.

 

Ми вирішили познайомити вас з Hotel Quickly, проектом який взяв на себе місію “гарячих” готельних пропозицій в країнах Південно-Східної Азії , Австралії та Нової Зеландії.

 

Hotel Quickly

 

Азійський стартап Hotel Quickly оперує не тільки найбільшої базою готелів в Південно-Східній Азії а й одними з найбільших інвестицій в розвиток проектів такого типу. Як і його аналоги проект доступний виключно для користувачів мобільних пристроїв на платформах Android, iOS та BlackBerry (завантажити додаток можна перейшовши за посиланням).

 

HotelQuickly

 

Серед доступних для бронювання країн Австралія, Камбоджа, Індонезія, Малайзія, Нова Зеландія, Філіппіни, Сингапур, Тайвань, Таїланд, В’єтнам, спеціальні адміністративні райони Китайської Народної Республіки Гонконг і Макао. Повний список країн та міст завжди можна подивитися безпосередньо в мобільному додатку.

 

HotelQuickly2

 

Вибір готелів досить широкий. Під час пошуку прикладів ми переглянули пропозиції більше ніж з 20 різних міст, можна сказати, що кожен зможе знайти щось на свій смак та кишеню. Стандартно в пропозиції двомісні номери.

 

Вартість обраного нами для прикладу готелю в Бангкоку I Residence Hotel Silom 4* – 27 USD за добу, з використанням бонусу на першу подорож доба проживання в готелі коштувала б нам лише 12 USD.

 

Booking

 

 

Найнижчу альтернативну вартість нам вдалося знайти за допомогою booking.com – 40 USD. Навіть оплативши повну суму, без бонусу, економія склала б 13 USD.

 

Дуже часто можна знайти також варіанти в яких за проживання платити б не довелося, використавши бонус на першу поїздку. Як отримати бонус? Все як завжди дуже просто, в спеціальному меню “Credits” потрібно вказати код OOSKI1 та підтвердити введення коду. Після цього вам відразу буде нараховано 15 USD на першу поїздку (код дійсний лише 3 місяці).  

 

HotelQuickly1