Домой Путешествуем дешёво Hotel Tonight или как бронировать

Hotel Tonight или как бронировать

0

Hotel Tonight

Хочете дізнатися як бронювати “гарячі” готельні номери в останню хвилину стоячи перед дверима готелю? Такий спосіб бронювання може не тільки зробити вас більш мобільним а й заощадить вам кошти! 

 

Як це можливо?

 

Існують кілька стартапів які взялися за вирішення одвічної проблеми туристичної галузі: туристи хочуть бронювати номери за вигідною ціною, готелі не втрачають кошти через пусті номери.

 

Вашій увазі ми пропонуємо один з перших таких проектів Hotel Tonight, який взяв на себе дещо цікаву місію – надати можливість зацікавленим сторонам отримати те, що вони шукають. Туристам – вигідні “гарячі” пропозиції, готелям – можливість уникнути втрат через брак відвідувачів.

 

Hotel Tonight

 

Американський стартап Hotel Tonight один з першопрохідців, має найбільшу базу “гарячих” готелів в США, Канаді, Мексиці та Європі. Користуватися додатком проекту можуть виключно власники смартфонів на платформі Аndroid, iOS та Windows Phone (завантажити додаток можна перейшовши за посиланням).

 

HotelTonight1
В Європі користувачі можуть обирати готелі поки що лише в 12 країнах: Австрії, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Чехії, Угорщині, Франції, Ірландії, Італії, Швейцарії та Великій Британії. Повний список країн можна подивитися на інтернет-сторінці проекту. Цікаво, що в програмі доступні готелі також інших країн, які в списку не вказані, тому рекомендуємо переконатися просто вписавши місто в полі пошуку.

 

HotelTonight2

 

Вибір готелів в Європі незначний, зрештою в США чи Канаді не набагато більший. Для прикладу ми обрали Прагу, столицю Чехії. Що цікаво в додатку не вказується кількість зірок готелю, короткий опис, правила перебування, години заїзду та виїзду гостей. Під час бронювання також не можна вказати кількість гостей, додаток завжди пропонує лише двомісні номери.

 

Вартість обраного нами готелю Pentahotel Prague – 67 USD за добу, з використання бонусу на першу подорож (про бонус далі) доба проживання в обраному нами готелі коштувала б нам 42 USD, про наявність сніданку інформації ми не знайшли.

 

Pentahotel

Для справедливості ми перевірили ціну на готель ще на кількох традиційних ресурсах бронювання готелів. Найдешевшу вартість запропонував booking.com – 100 USD за проживання з сніданком.

 

HotelTonight3

 

Як отримати бонус на першу подорож? Бонус отримати дуже просто, в спеціальному полі “Redeem promo code” потрібно вказати код OOSKIN1 та підтвердити введення коду. Після цього вам відразу буде нараховано 25 USD на першу поїздку.  Під час оформлення бронювання ви можете використати свій бонус але маєте право також залишити його на пізніше.