Домой Путешествуем дешёво Интересная Украина: Хотинская крепость

Интересная Украина: Хотинская крепость

0

Хотинська фортеця – одна з найбільш незвичайних споруд України. Входить у список 7-ми чудес України.

 

хотин

 

Побудована фортеця ще  у 10 сторіччі, яка прослужила різним князівствам близько 800 років. Тут відбувалися беліч історично важливих подій. Ці стіни пам’ятають племена тиверців, керівництво Данила Галицького, Молдавське Князівство, фортеця навіть була у роспорядженні Речі Посполитої.

Відомий пункт історії України – битва під Хотином. Подорожуючи, у цих стінах можна доторкнутися до історії країни, побачити місце, де колись писалася історія.

 

Красу Хотинської фортеці оцінили і кінематографи. Пам’ятаєте фільм “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Тарас Бульба”, “Стріли Робін Гуда”? Вони, й не тільки вони знімалися саме в цій величній споруді.

Загалом, Хотинська фортеця – must see кожного патріота.

 

хотин3

 

 

Адреса: Чернівецька обл., с. Хотин.

Тут є готель, ресторани на території селища, так що туристові, звиклому до комфорту, буде звично. Якщо ж ви віддаєте перевагу активному відпочинку, зверніть увагу на сплави по Дністру. Є пропозиції від вітчизняних турагенцій з початковою/кінцевою точкою саме в цьому чудовому місці.

 

 

хотин4

 

Ціни: візит у Хотин – дійсно бюджетний відпочинок. Вхід в музей для дітей до 7 років безкоштовний, до 14 років та студентів – 10 грн. Для решти – 20 грн. Якщо турист хоче зробити фотографії, доведеться доплатити, правда, всього 10 грн.

Також можна замовити екскурсовода. Ціна будь-якої екскурсії – 50 грн. А ще у фортеці можна замовити проведення весільної церемонії, але це вже окрема розмова :)

Відкрито музей щодня з 9:00 – 18:00.

 

 

 

Відвідуйте історичні пам’ятки України, насолоджуйтеся культурною спадщиною рідної країни!