Домой Путешествуем дешёво Интересная Украина: Николаев, заповедник Ольвия

Интересная Украина: Николаев, заповедник Ольвия

0

Тур по південній Україні буде марним, якщо не подивитися музей-заповідник Ольвія.

 

лиман ольвия

 

Колись це був центр поселення античних часів, поліс, що займав увесь регіон Нижнього Побужжя. Проіснувавши тисячоліття, поселення поступово опустіло. Довгий час территорія була у приватній власності різних сімей, аж доки в 30-х роках Совнарком не оголосив цю территорію заповідною.

 

ольвия развалины

 

З тих пір багато чого змінювалося. Зараз заповідник Ольвія находиться в підпорядкуванні Академіх Наук. З 40-х років там почалися вестись розкопки. На сьогодні там збереглися: некрополь, майстерні, храми Зевса, Аполлона, Акслепія, міська площа, укріплення та ін. Тобто для пізнавального туру по Україні важко вигадати більш підходящий пункт призначення.

 

вход в заповедник

Вхід до заповіднику

 

До речу, існує думка, что частина Ольвії вже під лиманом. Тому в приміщенні маяка відкрито нині музей, де виставлені всі знахідки з цього заповіднику, є музей-склеп.

 

ольвия карта

 

Якщо думка про внутрішній туризм вам подобається, вирушайте в заповідник Ольвія вже в цей вікенд!

 

Тим паче, що ціни на хостели та навіть готельні номери там невеликі. Найдорожчий знайдений нам номер у готелі був 450грн/доба. В середньому ціни в діапазоні 150-250 грн в залежності від номеру. То ж нічого не заважає провести прямо ці вихідні у міні-відпустці!

 

николаев