Домой Путешествуем дешёво Интересная Винница

Интересная Винница

0

Щось ми з вами зачастили вести розмову про зарубіжні пам’ятки. Наче в Україні їх менше!

Це прикре непорозуміння треба виправляти. І почнемо ми, мабуть, з Вінниці.

 

Отже, чому Вінниця прекрасно підходить для туру вихідного дня і чим тут взагалі займатися.

 

vinnica

 

Вінниця – не менше еклектичне місто, ніж той же Київ. Прогуляйтеся по вуличкам (прошу зауважити – по чистим вуличкам!), Подивіться на архітектуру. На багатьох будинках дуже чітко видно вплив різних епох і подій. А релігійні будівлі! Кількість представлених тут конфесій зашкалює.

 

Отже, ви вибирали тур по Україні та вирішили їхати саме сюди. Як тут відпочити?

 

Насамперед визначитеся, який вид відпочинку вам до душі.

 

Екстремальний активний вікенд. Для таких живчиків Вінниця пропонує сплави по Південному Бузі різної складності. Тривалість 2-3 дні. Цінові пропозиції 1000-1300 грн. У сплав з групою відправляються інструктори, йде повне забезпечення сплав засобами, їжею, наметами і всім необхідним.

 

pivdennii bug

 

Ще для туристів буде цікавий рафтинг по Мигеї. Все те ж саме, що і зі сплавами по всій Україні – різні рівні, забезпечення. У Вінниці є багато пропозицій якраз тривалістю 2-3 дні.

 

migeia

 

 

Пізнавальний туризм. Якщо активний туризм не має до вас ніякого відношення, а ось культура та історія викликає інтерес, то кращою рекомендацією для вас буде просто піші прогулянки та екскурсії. Благо, місць для цього мільйон.

Вулички і храми представляють архітектурну та історичну цінність. Але все не переглянути, особливо якщо у вас тур вихідного дня. Складіть чек-лист місць, які обов’язково варто відвідати.

До речі, у Вінниці є різні ресторани та кафе, які хвалять багато туристів.

Пройдемося по Вінниці детально.

Це один з найзеленіших міст в Україні. Багато парків, сквериків. На вулицях чисто.

 

vinnica2

 

Природно, фонтан біля заводу Рошен. Найбільший фонтан і світлова вистава в Європі.

 

fontan

 

Вінницький краєвідний музей. Дуже багата експозиція. Тут є навіть скелет мамонта!

 

musei

 

Ставка Гітлера Веровольф – музей. Тут можна не тільки поглядом доторкнутися до історії, а й поїсти з похідного посуду, все помацати, покрутити, повертати. Дуже цікава екскурсія, кажуть.

 

stavka

 

Ну звичайно ж Пирогово. Не те, що в Києві, а національний музей-садиба ім. М. І. Пирогова. Тут є садиба, де жив і працював відомий хірург, анатом і засновник Червоного Хреста. Також аптека з операційною, парк та церква-некрополь, де до тепер лежить забальзамоване тіло вченого.

 

pirogova

Якщо вибираєте тур по Україні або просто тур вихідного дня – вирушайте у Вінницю. Для вікенду тут є активний водний туризм, великі пам’ятки. Для тривалих поїздок – маса архітектури, смачна їжа і дешеві ціни.