Домой Путешествуем дешёво Июльская акция от Pegasus Airlines: Львов

Июльская акция от Pegasus Airlines: Львов

0

aviabilety_v_stambul

Чудова можливість відвідати те, що завжди здавалося далеким та не дешевим – чудовий Стамбул, офіційну Анкару та екзотичний Тегеран. І все це за неймовірно низькими цінами які пропонує Pegasus Airlines.

 

Найдешевша пропозиція зі Львова до Стамбулу, за 68 USD. За трішки більшу суму можна також відвідати Анкару та Ізмір. Перлиною пропозиції є Тегеран, столиця Ірану, за 187 USD. Шукати найкращі ціни на всі маршрути рекомендуємо з середини жовтня до кінця листопада.

 

Придбати квитки за акційними цінами можна лише сторінці перевізника Flypgs.com >>>. У вартість квитка входить реєстрований багаж вагою до 20 кілограм. Для того щоб отримати вказану нами ціну потрібно зареєструватися (безкоштовно) в програмі Pegasus Plus. Зареєструватися можна тут >>>.

 

Після реєстрації в програмі Pegasus Plus потрібно зайти в свій кабінет і вже звідти почати бронювання. Скористатися знижкою можна на останньому кроці купівлі квитків, своє бажання використати знижку потрібно зазначити в спеціальному полі (як нижче в прикладі).

 

30off

 

Приклад бронювання за маршрутом Львів – Стамбул – Львів:

Lviv - Istanbul - Lviv

Payments

Приклад бронювання за маршрутом Львів – Тегеран – Львів:

Lviv - Tehran - Lviv Payments2