Как доехать с Украины до Чехии за 21 евро!

139

Приватний чеський залізничний оператор LEO Express починає продаж квитків на власний автобусний рейс Мукачево – Ужгород – Кошице з подальшою пересадкою на потяги до Праги.

У 2013 році LEO Express  став першим приватним залізничним оператором, який зв’язав Прагу і Південно-Моравський край. На даний момент потяги компанії курсують між 30 містами в Чеській Республіці, Словаччині (Попрад, Кошице), Польщі (Катовіце, Краків).  Крім поїздів, у арсеналі компанії представлені автобуси, які підпорядковані руху потягів.

 

Чехия1

 

У поїздах компанії  LEO Express є три типи вагонів: економ, бізнес на преміум класів. Особливістю вагонів преміум-класу є відкидні крісла-ліжка. Незважаючи на тип вагону у потягах, а також автобусах LEO Express є безкоштовний Wi-Fi, телеекрани і широкий вибір гарячих напоїв та закусок.

 

LEO Express1

 

Компанія тільки прийшла на український ринок перевезень, а вже на своєму сайті: http://www.le.cz українізувала функцію бронювання квитків: http://www.le.cz/ticket/index.php. Особливою фішкою перевізника є система цін. Так, якщо ви молода особа віком від 15-59 років, поїздка з Праги до Кракова в економ класі обійдеться вам 22-26€, з Мукачево до Богуміну  за 16€. Квитки на рейс Мукачево – Прага коштуватимуть від 21 євро. У вартості: безкоштовний Wi-Fi, напої і легка закуска. А якщо ви студент, то на всі рейси ви отримаєте знижку в 25%.  Крім того, якщо ви член Smile club, то можете отримати знижку 20-40%. Стати членом клубу можна на сайті у розділі «увійти». Бронюючи квитки, ви можете подивитися де саме знаходиться місце, для цього достатньо клікнути  на іконку з маршрутом, який вам до вподоби.

 

LEO Express

 

Оскільки українську версію сайту нещодавно додали, вона ще працює зі збоями, тому краще користуватися чеською, польською, або англійською під час замовлення квитків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here