Домой Путешествуем дешёво Как доехать с Украины до Чехии за 21 евро!

Как доехать с Украины до Чехии за 21 евро!

0

Приватний чеський залізничний оператор LEO Express починає продаж квитків на власний автобусний рейс Мукачево – Ужгород – Кошице з подальшою пересадкою на потяги до Праги.

У 2013 році LEO Express  став першим приватним залізничним оператором, який зв’язав Прагу і Південно-Моравський край. На даний момент потяги компанії курсують між 30 містами в Чеській Республіці, Словаччині (Попрад, Кошице), Польщі (Катовіце, Краків).  Крім поїздів, у арсеналі компанії представлені автобуси, які підпорядковані руху потягів.

 

Чехия1

 

У поїздах компанії  LEO Express є три типи вагонів: економ, бізнес на преміум класів. Особливістю вагонів преміум-класу є відкидні крісла-ліжка. Незважаючи на тип вагону у потягах, а також автобусах LEO Express є безкоштовний Wi-Fi, телеекрани і широкий вибір гарячих напоїв та закусок.

 

LEO Express1

 

Компанія тільки прийшла на український ринок перевезень, а вже на своєму сайті: http://www.le.cz українізувала функцію бронювання квитків: http://www.le.cz/ticket/index.php. Особливою фішкою перевізника є система цін. Так, якщо ви молода особа віком від 15-59 років, поїздка з Праги до Кракова в економ класі обійдеться вам 22-26€, з Мукачево до Богуміну  за 16€. Квитки на рейс Мукачево – Прага коштуватимуть від 21 євро. У вартості: безкоштовний Wi-Fi, напої і легка закуска. А якщо ви студент, то на всі рейси ви отримаєте знижку в 25%.  Крім того, якщо ви член Smile club, то можете отримати знижку 20-40%. Стати членом клубу можна на сайті у розділі «увійти». Бронюючи квитки, ви можете подивитися де саме знаходиться місце, для цього достатньо клікнути  на іконку з маршрутом, який вам до вподоби.

 

LEO Express

 

Оскільки українську версію сайту нещодавно додали, вона ще працює зі збоями, тому краще користуватися чеською, польською, або англійською під час замовлення квитків.