Домой Путешествуем дешёво Как сэкономить в отпуске

Как сэкономить в отпуске

0

Є така розповсюджена думка, що туризм – завжди дорого. Думка, треба сказати, абсолютно безпідставна. Способів заощадити в поїздках мільйон, але ми зараз будемо говорити про один з сегментів – туристичні путівки.

Сам концепт брати путівку, а не їхати самостійно, заснований на позиціях економії. І часу, і грошей. Однак зараз, зайшовши на сайт будь-якої турагенції, можна легко переконатися, що відпочинок там пропонується часто далеко недешевий.

Якщо вас цікавить, як заощадити в подорожі без шкоди якості відпочинку, зверніть увагу на три пункти.

 

na_otdyxe

 

Перша можливість зекономити – гарячі путівки. По факту це транспорт, авіаквитки, місця в готелях, які за якихось причин не були збуті у строки, і тепер продаються в екстреному темпі. Купуючи гарячу путівку, будьте готові виїхати найближчим часом. Зверніть також увагу на турагенцію, у якої збираєтеся замовити відпочинок. Не варто вестися на низьку ціну від невідомого агента, краще обирайте перевірені компанії.

Другий варіант економії на мандрівці – сезони. У кожній країні, куди ви вирішите поїхати відпочити, є свої сезони зросту і падіння туристичної активності. Роблячи підбір туру перегляньте інформацію про сезонну туристичну активність країни (або чекайте наші публікації по темі, також у Facebook:). Ціна авіабілетів може відрізнятися в 2 рази і більше. Це ж стосується і всіх інших транспортних засобів, готелів і турів.

Третій тревелхак – акції та знижки. У кожної компанії час від часу проходять акції, знижки на свої послуги. Щоб не моніторити ці питання регулярно, можете стежити за нашою регулярної рубрикою “Акції, знижки і свіжі новини”.

 

zekonomyty_y_vidpustci
Тут немає чіткої градації по днях і сезонах, рішення про проведення тих чи інших заходів найчастіше приймається керівництвом компаній згідно до їх планів розвитку. Хоча в так звані “низькі сезони” виявити цікаві для себе знижки набагато простіше.

Гарячі тури, знижки, сезони – це все допомагає добре заощадити. В кінці-кінців, ці гроші приємніше витратити на враження вже у відпустці! Головне – завжди дивіться інформацію про турагенцію, у якої збираєтеся зробити замовлення. Шахраїв завжди достатньо, а затьмарювати настрій перед поїздкою – справа невдячна. І користуйтеся порадами на нашому сайті.