Домой Путешествуем дешёво Как собрать чемодан: 5 тревелхаків, которые сэкономят ваше время!

Как собрать чемодан: 5 тревелхаків, которые сэкономят ваше время!

0

Кожен, хто хоча б раз збирав валізу в подорож, погодиться: ця справа потребує неабияких зусиль. Здавалося б, досить повкидати одяг, засоби гігієни, улюблені гаджети, і справу зроблено. А пізніше виявляється, що важливі документи лишилися в шухляді, улюблені кросівки займають забагато місця, а зубну пасту можна задешево придбати і на місці. Отож як найбільш ефективно зібрати валізу?

 

yak-vybraty-valizu

 

Пропонуємо кілька правил, випробуваних на практиці.

 

Правило 1 – беріть виключно необхідний мінімум

Найчастіше трапляється, що з 5 светрів, які ви так дбайливо запхали до невеличкої сумки, на відпочинку пригодиться лише один із них або й жодного. Перегляньте прогноз погоди – можливо, теплі речі взагалі не знадобляться. Отже, кілька разів обдумайте та зважте, чи існує велика необхідність брати ті чи інші речі, особливо громіздкі.

 

Правило 2 – не беріть усе з дому. Деякі дрібнички на зразок шампуню чи зубної пасти інколи краще придбати вже після прибуття. Якщо бронюєте номер у готелі, зайвий раз поцікавтеся, які саме речі (халат, капці, гігієнічні засоби) вони надають клієнтам і чи входять користування ними в ціну за номер. Таким чином, не намагайтеся забрати з рідної оселі абсолютно все.

 

Правило 3 – складіть список. Ця порада не нова, проте надзвичайно дієва. Напишіть загальний список речей, які варто взяти, та поступово викреслюйте назви, коли кладете їх до валізи. Різними кольорами можна позначити речі, які треба купити або ж ті, які потрібно покласти до найближчих кишень. Першими пунктами у списку мають бути гроші, квитки та документи, однак прослідкуйте, щоб вони не завалилися десь на дно валізи.

 

Правило 4 – розподіляй та владарюй. Аби кожного разу не перебирати вміст величезної валізи, покладіть речі найпершої необхідності (готівка, ліки, квитки, вода тощо) до зручної сумки, яка буде під рукою. Також скористайтеся органайзерами для нижньої білизни, засобів гігієни тощо. Завдяки їм можна організувати простір валізи якнайефективіше.

 

Правило 5 – занадто не переймайтеся. Швидше за все, ви щось залишите вдома. Нехай це не позбавить вас ентузіазму та передчуття приємної подорожі. Практично все можна придбати. Або ж узагалі виявиться, що ви прекрасно обходитеся і без забутої речі. Звісно, якщо це не квитки :)

 

valise

 

Бажаємо незабутніх вражень від подорожей!