Домой Путешествуем дешёво Какие 3 карты могут сэкономить около 50% ваших затрат?

Какие 3 карты могут сэкономить около 50% ваших затрат?

0

Є багато різних програм для студентів, що сприяють економії. Зокрема, ISIC (International Student Identity Card) – посвідчення школяра або студента стаціонару. Але не всі знаюсь, що подібні програми є не тільки для тих, хто навчається. Також є картка зі знижками для викладачів ITIC (International Teacher  Identity Card) та IYTC (International Youth Travel Card) – молодіжне посвідчення.

 

deshevye-tury-v-turtsiyu

 

Ці картки дають безліч знижок 10-50% та часом і більше, діють на території  50-120 країн. Але у цих посвідчень є деякі особливості.

 

 

 

ISIC – міжнародний студентський квиток та дисконтна картка одночасно. Мають право отримувати школярі, віком від 12 років, та студенти очної форми (ПТУ, коледжі, інститути, університети, академії).

Для того, щоб оформити ISIC треба мати студентський/учнівський квиток, паспорт/свідоцтво про народження, фото 3х4, 100 грн.

 

isic-card-1280x808

 

Цей вид квитка дає знижки на авіаквитки (наприклад, Київ-Берлін без знижки коштує $295, а з ISIC – $180 – 60% знижки), дає право на студентську вартість проїзду за кордоном, знижки на розваги. Ще у цієї картки є дві прикольні фішки: ISIC Help Line (екстрена невідкладна допомога в юридичних, медичних та загальних питаннях) та  ISIConnect  (знижка на міжнародну телефонію 70%, безкоштовна електронна пошта, голосова пошта, віртуальний електронний сейф).

 

 

Другий сертифікат – ITIC – міжнародне посвідчення, підтверджуюче статус викладача. Діє по принципу попередньої картки, але у 50 країнах. Мають право отримати цю картку викладачі шкіл, інших навчальних закладів, тренери та інструктори.

 

2011-09-23_itic_ss_karta

 

Для оформлення ITIC необхідно мати довідку із місця роботи з вказаними назвою навчального закладу, кількістю робочих годин (повинно бути не менше 18 годин/тиждень), паспорт або водійське посвідчення, фото 3х4, 100 грн.

Цей вид квитка так само дає знижки на авіаквитки, розваги (часто не співпадають із розвагами попередньої картки ;), проживання, страхові послуги, громадський транспорт. Також діють ISIC Help Line та ISIConnect, але знижка по телефонії не фіксовано 70%, залежить від конкретного оператора та провайдера.

 

 

Третя картка – IYTC, або унікальне посвідчення для молодих людей до 30 років. Поширюється дія картки тільки (!) якщо вам менше 30 років. Ваша стать, професія, освіта та інше не мають значення.

 

IYTC_standard.F09

 

Оформити її легше всього – треба тільки паспорт, фото 3х4 та 100 грн.

По знижкам, які передбачені в IYTC, картка дуже схожа на викладацьке посвідчення. Акції можуть відрізнятися, але суть та сама. Є знижки в 90 країнах, є також ISIConnect, вигідні тарифи на авіаквитки, 0% обмін валют, знижки на громадський транспорт, розваги, проживання.

 

 

 

eda-gastronomicheskij-turizm

 

 

 

Якщо ви вагаєтесь, на що ми пропонуємо витратити 100 грн, перейдіть на офіційний сайт організації. Ви можете побачити, які знижки в якій країні діють та навіть знайти акції в вашому рідному місті!

Також тут можна ознайомитися із дійсними зараз тарифами авіаквитків.

Отже так, якщо ви підходите під ці категорії та мандруєте світом – можете зробити собі картку та зробити ще один крок назустріч раціоналізації витрат.

x_a8a57f14