Домой Путешествуем дешёво Куда поехать в августе: пивной фестиваль в Англии проходит сейчас!

Куда поехать в августе: пивной фестиваль в Англии проходит сейчас!

0

Якщо ви ще думаєте, де провести відпустку або вікенд у серпні, не зволікайте і беріть квиток до Англії!

Щорічний фестиваль пива, елю і веселощів проходить у Пітерборо з 1977 року. Такий собі давній привід проїхатися на п’ять днів на схід Англії.

25 серпня, тобто сьогодні, Peterborough Beer Fest офіційно відкривається і прийматиме туристів до кінця тижня.

Відмінний аналог Октоберфесту в Німеччині, привід відвідати Англію у серпні та варіант, де відпочити майже восени!

 

Peterborough Beer Fest

 

 

Цікавим фактом фестивалю є не лише його традиційність і давнина, величезна кількість відвідувачів, розважальна програма, але й ще одна цікавинка. Лише уявіть: під час проведення фестивалю виставкова площа перетворюється на ціле містечко. Тут є все: від розважальних центрів до лікарні.

 

pivnoy-festival-piterboro2

 

 

Не дивлячись на таку організованість фестивалю, туристам варто врахувати деякі рекомендації, щоб відпочинок у Англії запам’ятався гарним настроєм замість проблем. Перш за все, одягайтеся легко і зручно. Незважаючи на наявність столиків, велика територія і асортимент не дозволять вам спокійно всидіти на одному місці.

Не забувайте: пити пиво краще не на порожній шлунок. Оскільки закусками фестивалю особливо не наїсися, краще включіть у свої витрати перекуси в кафе або візьміть щось із собою.

 

пивной-фестиваль-в-Петерборо

 

 

Що стосується розважальних заходів, вони тут є у повному обсязі. Жива музика, стенд-ап та інші комедійні виступи, конкурси для відвідувачів – лише маленька частина заходів.

Головною і найочікуванішою родзинкою фестивалю в Пітерборо є вибір Чемпіона Пивоваріння. Всі відвідувачі відпочивають, розважаються і можуть голосувати за найкращий сорт сидру, пива або елю. Після голосування новообраний Чемпіон пригощає всіх відвідувачів цим самим сортом. Чи варто говорити, що результати очікуються з нетерпінням?

 

Пивной-фестиваль-в-Петерборо (1)