Домой Путешествуем дешёво PolskiBus: как путешествовать по Польше и Европе за 8 UAH

PolskiBus: как путешествовать по Польше и Европе за 8 UAH

0

autobus-polskibus

Швидкий розвиток ринку пасажирських перевезень сприяє тому, що кожного дня з’являється все більше можливостей подорожувати значно дешево. Одним з першопрохідців в цій сфері є PolskiBus, автобусна компанія яка вже кілька років дозволяє подорожувати швидко, дешево та з комфортом. 

 

PolskiBus.com заснована британцем Браяном Соутером розвиває ринок дешевих автобусних перевезень в Польщі та Європі, пропонує клієнтам високий рівень комфорту і водночас низькі ціни. В пропозиції компанії внутрішні та міжнародній рейси, в сумі перевізник обслуговує 16 напрямків сполучаючи 20 міст в Польщі та 5 європейських локалізацій:  Берлін, аеропорт Берлін-Шонефельд, Братислава, Прага та Відень.

 

lowcostbuses

 

Для перевезення пасажирів PolskiBus використовує сучасні автобуси Van Hool, обладнані кімнатами гігієни, клімат-контролем та безкоштовним Wi-Fi. На деяких маршрутах пасажирів обслуговують стюардеси пропонуючи безкоштовні каву, чай та тістечка.

 

Короткий огляд автобусів та послуг PolskiBus.com

 

The Adobe Flash Player is required for video playback.
Get the latest Flash Player or Watch this video on YouTube.

 

Найбільшою ж несподіванкою для клієнтів є не рівень комфорту чи додаткові послуги а низька вартість послуг. Подорожувати автобусами PolskiBus.com можна вже від 1 PLN (+1 PLN за бронювання), тобто фактично за 8 гривень. Неможливо?

 

Електронний квиток придбаний за 2 PLN на проїзд маршрутом Варшава – Гданськ (400 км)

 

Polskibus bilet

 

Як придбати квитки за такою ціною? PolskiBus.com користується єдиним правилом лоукостів – чим раніше тим дешевше. Продаж квитків зазвичай відбувається на 5 місяців вперед, орієнтовно в середині кожної пори роки відбувається відкриття продажу на наступний сезон, саме тоді з’являється можливість “вполювати” свій дешевий квиток.

 

Додатково кожен покупець може без значних зусиль управляти своїм бронювання в спеціальному розділі. Для того щоб повернути кошти вам не буде потрібно писати електронні листи чи телефонувати в Польщу. Легко забронювати – ще легше скасувати та повернути свої кошти.

 

Користуватися послугами PolskiBus.com можна не тільки з огляду на вартість квитків в 1 PLN, стандартній ціновій пропозиції на послуги компанії все одно немає рівних на польському ринку перевезень. Наприклад, навіть не полюючи на ціни можна придбати квиток з Варшави до Кракова за 20 PLN (80 гривень) або ж до Праги за 40 PLN (160 гривень) і тд.

 

На завершення варто додати, що PolskiBus.com не єдиний лоукост перевізник в Польщі, але його маршрути найбільш розгалужені та перевірені часом. Обіцяємо вже в наступних публікаціях описати пропозицію та діяльність інших лоукост перевізників. Подорожуйте більше, платіть менше!