Домой Путешествуем дешёво Правила экономного шоппинга: аутлеты

Правила экономного шоппинга: аутлеты

0

Продовжуючи вчорашню тему економного шопінгу, розповімо про аутлети – що це таке і з чим його їдять.

 

Італійський аутлет

Італійський аутлет

 

Аутлет (outlet) – стоковий магазин або група магазинів (outlet centre), де продаються речі минулих сезонів зі знижками. Представлених брендів може бути декілька, а може бути один. Аутлет-центр зазвичай розташований за містом, не тільки з декількома магазинчиками, а й з ресторанчиками, місцем для відпочинку.

 

Перший аутлет був побудований Vanity Fair в США, штат Пенсільванія в 1944 році. Тепер вони почали з’являєтися і у нас :)

 

vf first outlet

Аутлет Vanity Fair в США

 

Що стосується розміру знижки. У аутлет-центрах можна придбати річ зі знижкою в 30-80%, а в сезон розпродажів ще дешевше. Так, джинси Trussardi в новій колекції коштують 150 €, в аутлеті 110 €, в сезон знижок – 50 €.

 

Зазвичай розпродаються в аутлетах речі відомих європейських брендів, так що наших липових накруток ціни (коли ціна штучно підвищується, а потім на неї нібито йде знижка) не знайти.

 

Французький аутлет

Французький аутлет

 

 

Чи справді там продаються якісні вироби з модних колекцій?

Є таке поняття, як одяг для аутлета, тобто асортимент,відшитий фабрикою бренду, але з вимогам до якісті нижче (склад тканини, якість швів і т. д.).

 

Різні туристи стверджують різне. Хтось каже, що шопінг в аутлеті – заняття ризиковане, тільки ⅕ всього асортименту оригінальне. Деякі – що половина точно оригінал, а інше ні. Явно це залежить від міста, самого аутлет-центру та удачі.

 

Київський аутлет Мануфактура

Київський аутлет Мануфактура

 

Що можна стверджувати з упевненістю, що оригінальні речі з колекцій відомих брендів зі знижкою до 80% варті того, щоб пошукати. До речі, шукати точно доведеться – в аутлетах вибір великий. Виділяйте день й вирушайте на шопінг. Зазвичай завезення відбувається перед вихідними, так що в суботу вранці вас може чекати клондайк нових речей гарного настрою :)