Домой Путешествуем дешёво Путешествовать, когда захочется: что для этого нужно

Путешествовать, когда захочется: что для этого нужно

0

дш5

 

Нещодавно одна англійська тревел-блогер Chelsea Fagan написала статтю, повну обурення, на тему: «Чому порада кинути все та вирушити в мандри – безглузда?». На її думку, відмовитися від старого життя й подорожувати може лише добре забезпечена людина. Так, є способи мандрувати майже задарма. Однак вони не визначають стиль життя, а лише дарують цікавий досвід. Більшість людей обмежені в подорожах через відповідальність та обов’язки перед родиною, роботою тощо. Але що робити, коли душа кличе в дорогу?

 

Хто може дозволити собі подорожувати досхочу?

 

  • дауншифтер – той, хто вже заробив, досяг бажаних цілей і тепер просто живе задля свого задоволення, часто отримує пасивний прибуток від набутих капіталів;

 

дш1

 

  • тревел-бомж – студент або «вічний студент», який перебивається короткочасними підробітками (офіціант, промоутер, вантажник тощо) та володіє як мінімум англійською на розмовному рівні;

 

мщд

 

  • фахівець своєї справи – той, чиї знання та навички цінні на ринку праці, так що він може працювати віддалено або жити за рахунок разових гонорарів;

 

дш3

 

  • спадкоємець чи утриманець – той, кого забезпечують батьки або чоловік/дружина.

 

дш4

 

Як не крути, а жити в постійних подорожах можливо лише за наявності достатньої кількості грошей та розуму. Але як стати фахівцем чи дауншифтером та забезпечити собі максимально комфортне існування?

 

 

 

Можливості освіти закордоном

 

Здавалося б, достатню базу знань та вмінь нам повинна дати національна освіта. Однак не дарма в Україні побутує стільки жартів на цю тему.

 

«Статистика показує, що гречка на 86% корисніша твого диплома».

 

Застарілі програми навчання, викладачі, які не вдосконалюють свої знання, хабарництво, роботодавці, які вимагають від студентів кількарічного досвіду роботи – причин може бути безліч.

 

Sheridan College Institute

Sheridan College Institute

 

У такій ситуації освіта закордоном розумна альтернатива. ВНЗ Японії, Європи, Америки, Канади дають гідну освіту. Наприклад, Sheridan College Institute в Торонто (Канада) славиться своєю освітньою програмою для веб-дизайнерів, мультиплікаторів. Стажування (оплачуване) студентів проводиться в студії Walt Disney! Ще один заклад – British Columbia Institute of Technology, теж у Канаді. Для студентів спеціальності «Авіація» є окремий кампус із 20 літаками для розвитку практичних навичок. Також у виші є теле- та радіостанція, робототехнічна лабораторія, інтерактивний пожежний симулятор та симулятор морського двигуна.

Дипломи будь-якого рівня таких ВНЗ затребувані, оскільки підтверджують володіння мовою і закордонний досвід роботи за фахом.

 

British Columbia Institute of Technology

British Columbia Institute of Technology

 

 

Один із варіантів, як долучитися до якісної освітньої програми – стажування за кордоном. Зазвичай воно триває від 6 місяців до 1 року. Студент платить тільки за харчування, проживання, проїзд тощо, а за роботу отримує гроші.

 

obrazovatelnaya_vystavka

World Edu

 

Дізнатися про деталі стажування, програми, пропозиції та інше можна, звернувшись до агенцій, які займаються організацією стажувань закордоном. Також варто відвідувати тематичні заходи. Наприклад, у другій половині жовтня цього року  в Києві пройде щорічний фестиваль міжнародної освіти – World Edu-2015.

 

дш2

 

Не втратьте можливості зробити своє життя кращим!