ТОП-5 аутлетов

0

Молодь не буде здивована, коли почує слово «аутлет». Проте багато українців одразу задаються  питанням: «Що ж це таке?».

Аутлети – це магазини відомих марок, у яких одяг, взуття та аксесуари продаються зі знижками. З’явився даний вид продажу століття тому на східному узбережжі США і Європі при текстильних фабриках та у фірмових магазинчиках як засіб збуту уцінених товарів місцевим робочим та працівниками, а також людям нижчого класу.

У наш же час, в основному, на продаж виставляються модні речі минулого чи позаминулого сезону. Часто, коли говорять «outlet center», мають на увазі масштабне співтовариство схожих магазинчиків, об’єднаних загальною ідеєю продажу акційного товару. Найчастіше дані аутлети розташовуються, як правило, за межею міста у зв’язку зі зниженою орендною платою. Дана продукція представлена ​​зі знижкою, яку кожен бренд надає свою.

  1. Аутлет-містечко «Мануфактура»

Аутлет-містечко "Мануфактура"У 10 хвилинах їзди від Києва, в селі Ходосіївка, відкрилося перше в Україні аутлет-містечко «Мануфактура». Це місце блищить своїми низькими цінами на речі, в тому числі і люксового сегмента. На території штучного містечка функціонують боулінг, кафе, дитячий майданчик. До послуг покупців – близько 100 фірмових магазинів. Сам комплекс архітектурно виконаний у стилістиці старовинного міста із безліччю каналів – Амстердама. Тому цінителям вікового європейського стилю – пряма дорога туди! Вам, у першу чергу, потрібно оцінити не стільки численні знижки від брендових виробників, як візуальну атмосферу всього, що відбувається. Заряд позитиву гарантовано!

  1. Outletukraine

Даний вид аутлета – це Ітернет-магазин, знову ж таки, за зниженою ціною. В основному на продаж виставляють домашній одяг і нижню білизну відомих брендів. Не маючи у своєму розпорядженні окремого заміського місця під вигідну оренду, Outletukraine все одно міцно зайняв свою нішу в збуті торішніх товарів по знижках.

  1. Helen Marlen Outlet

HM_head
Європейський аутлет, широкий асортимент якого представлений українським покупцям. У наявності завжди є одяг таких відомих брендів, як: Swims, Aldo Brue, Santoni, Cesare Paciotti, Barrett, а також Gucci. Не пропустіть свій шанс і придбайте справжню брендову річ за доступною ціною!

  1. Fashion District Valmontone

Fashion District ValmontoneА тепер трошки Європи. Даний аутлет-центр знаходиться в 40 км від столиці Італії, Риму, який називається «Модний квартал Вальмонтоне». Цей комплекс набагато масштабніший своїх українських побратимів. Тільки уявіть, містечко загальною площею 40 000 кв.м, у якому знаходяться приблизно 140 магазинів фірмового одягу зі знижками в діапазоні від 40% до 80%!

5.   Outlet City Metzingen

Outlet City MetzingenІ наостанок, хочеться згадати розмах німецької індустрії моди. Вона представлена ​​окремим містечком загальною площею 35 кв.км і чисельністю населення 30000 осіб, із яких 3000 працюють у магазинах оutlet-центру. Це найбільший аутлет-центр Європи. Місто називається Метцинген і знаходиться поблизу Штутгарта.