Домой Путешествуем дешёво Топ-5 необычных отелей Украины

Топ-5 необычных отелей Украины

0

Дуже би хотілося сказати, що з усіх оригінальних готелів України ми ледве вибрали п’ять найкращих, але це не так. Прошерстів інтернет ми всього змогли знайти тільки 5 незвичайних, концептуальних готелів.

Відзначимо, що варіантів, де зупинитися в Україні, достатньо. Є багато готелів елітного рівня, молодіжного, сімейного, бюджетного та інших типів. Але чогось особливого, привабливого не тільки для українців, а й для туристів ззовні, мало. Ми дуже сподіваємося, що незабаром цю статтю доведеться перейменувати в «5 найперших незвичайних готелів України» :)

Отже, пройдемося по наших оригінальним місцям, де можна зупинитися!

 

 

 

1 місце – Готель «Історія»

history

Дуже відомий заклад і не дарма. Тут є все, що можна вимагати для цього списку: концепт, ідея, дизайн, сервіс, розташування і навіть ціни.

Основна концепція очевидна – візуалізувати різні епохи, різні періоди історії України. Треба зауважити, реалізовано на славу. Кожна деталь інтер’єру символічна і зроблена не просто так. Кожна дрібниця намагається відтворити дух обраного часу.

Атмосферність тут поєднується не тільки з шикарною природою Карпат, а й з вищими європейськими вимогами до комфорту.

Знаходиться цей незвичайний готель України в Карпатах, недалеко від Буковелі. Номери є різної категорії, але легше в них орієнтуватися по епохах. Стародавня історія пропонує 3 номери: «Печера», «Трипілля» і «Скіфія». Середньовіччя представлене в 4 номерах: «Київська Русь», «Княжий», «Козацтво», «Кріпацтво». Також є 3 номери періоду новітньої історії: «УПА», «Класика» (СРСР), «Молодіжний». Є також в оренді цілий котедж «Вечорниці». Описувати кожен з немає ніякого сенсу – це треба бачити своїми очима або, як мінімум, на сайті готелю.

 

Трипілля

Трипілля

Княжий

Княжий

УПА

УПА

Классика

Классика

Котедж

Котедж

Кухня в готелі є місцева і європейська, хоча можна замовляти те, чого немає в меню. Готель «Історія» проводить різноманітні заходи. У ціну включено сніданок.

Ціни тут дуже коливаються від сезону. Якщо говорити про низький сезоні (10 березня – 1 грудня), то ціна на номер Стандарт становить 550 грн, Напівлюкс 650 грн, двоповерховий Люкс 900 грн, Люкс 1000 грн, котедж 3000 грн. У святкові дні ціни вищі. З детальним прайсом можете ознайомитися на сайті готелю.

 

 

 

2 місце – готель в замку Радомисль

radomisl2

Якщо епоха середньовіччя, королів і лицарів вас приваблює, цей готель в Житомирській області вам сподобається.

При знайомстві з цим місцем приходить в голову думка, що воно затеряно у віках. Стара споруда, колись використовується як фабрика паперу для Києво-Печерської Лаври, побудоване на скелі і уходящее вниз на багато поверхів. Товсті стіни зберігають одну температуру весь рік.

Розташований замок біля річки Микі, великого чистого озера. Також поруч є два водоспади, а навколо замку – хвойний ліс.

 

radomisl

 

Треба сказати, що правильно називати цю споруду «Замок-музей Радомисль». Тут є не тільки готель, а й усе, що покладається розмістити в замку. Тут є концертний зал на 150 місць. Що цікаво – прямо в концертному залі є природне джерело з живе там жабою по імені Гертруда. До цих пір залишається загадкою, яким чином земноводне потрапляє в замок і звідки бере початок цей підземний ключ. Тут періодично проводиться фестиваль Шопена.

Ще тут знаходиться єдиний в світі Музей української домашньої ікони, один з найбільших тематичних музеїв Європи. Є тут і великий Обрядовий Зал, трапезна, величезна замкова піч (для засмажкою страв, розміром з кабана), 30-літровий самовар і 60-л котел для варіння.

Кімнати готелю колись були келіями. На сьогодні ж вся самобутність інтер’єру залишена, але доповнена сучасними благами цивілізації. Тут є 2-місні номери «Гостьова Келія», один номер з 2-спальним ліжком «Покої принцеси», один номер з сауною «Покої молодят», один номер «Королівські покої».

 

Гостьова Келія

Гостьова Келія

Покої Принцесси

Покої Принцесси

 

Покої Новобрачних

Покої Новобрачних

Королівські Покої

Королівські Покої

 

Персонал говорить російською, українською, англійською мовою. Ціни на номери і більше інформації про цей готель Радомисль читайте на сайті.

 

 

 

3 місце – готель Грибова Хата

gribova_hata

Цей готель мила і сказочна і не тільки тому, що розташована в Карпатах, Буковелі. Як можна здогадатися з назви, інтер’єр, екстер’єр і навіть кухня – все тут пов’язано з грибами в хорошому сенсі слова. Автор проекту цієї готелі та багатьох не менш незвичайних ресторанів Західної України, вважає білі гриби важливим елементом гуцульської культури.

 

gribova_hata3

 

Надихнувшись цією ідеєю, творці зробили готель практично без кутів. Всі форми тут округлі, декорацій досить багато. Взагалі весь цей карпатський готель нагадує якийсь добрий радянський мультфільм або дитячу казку. Здається, ось-ось з-за рогу здасться Баба Яга або десь біля будинку бродить Сірий Вовк у пошуках своєї Червоної Шапочки.

 

gribova_hata_no2 gribova_hata_no,

 

Немирів тут є 6 видів: 2-кімнатний «VIP-хаос», 3-кімнатний номер з каміном «Панська світлиця», двоповерховий 4-кімнатний номер «Куркульська Стріха», 2-кімнатний номер «Життя вдалося», 3-кімнатний номер « Панська світлиця – 2 », двоповерховий 4-кімнатний номер« Ближче до неба ». Варто відзначити, що номери в готелі Грибова Хата чималі. Так, найменший з них 67 м. Кв. Також, в кожному номері є красивий видовий балкон.

 

gribova_hata_

 

За детальним описом номерів і цін краще перейти на сайт. Орієнтовно скажімо, цей готель Україна точно не найдешевший. Звичайно, тут теж велика залежність від сезону. Ціни починаються в найнижчий сезон від 1150 грн / добу.

 

 

 

4 місце – готельний комплекс «Тридев’яте царство»

carstvo5

Один з чудових варіантів, де зупинитися в Україні – готель в Тернополі «Тридев’яте царство». Цей готельний комплекс невеликий в плані місткості. Тут є всього шість номерів. Однак територія навколо, чудові карпатські пейзажі та стилістика готелю точно запам’ятаються туристу. Цей український незвичайний готель зроблений, як легко здогадатися, в казковому стилі. Тут багато каменю та дерева в інтер’єрі та екстер’єрі, елементи середньовіччя, велика територія і гай на території готелю.

 

carstvo3 carstvo4

 

У цьому готелі є три категорії номера і, як не дивно, зі стандартними назвами: Стандарт, Напівлюкс і Люкс. Перші два відрізняються, головним чином, місткістю. А ось Люкс тут один, причому 2-поверховий і навіть із зимовим садом.

 

carstvo2

 

До речі, в цьому казковому готелі є на території сауна, басейн з водоспадом, бар з терасами, ресторан з живою музикою.

Що стосується цін, так тут все просто. Стандарт – 400 грн, Напівлюкс – 500 грн, Люкс – 700 грн.

 

 

 

5 місце – готель «Немо»

nemo

Це не просто готель, а цілий комплекс в Харкові. Тут вам все, пов’язане з водним світом: океанаріум, дельфінарій, банно-оздоровчий комплекс, ресторан на терасі, готель, СПА.

 

nemo_rest

 

Цей готель вельми стильна, більш ніж сучасна. До того ж, номерів тут досить багато – аж 40 шт. За увагу, приділену морської темі, цей готель можна вважати дуже незвичайною. У ресторані-терасі є басейн з морською водою, джакузі, лежаки і дивани – все, що потрібно для вечірки біля басейну. Крім того, всі відвідувачі харківського водного готелю отримують значні знижки на всі інші послуги комплексу «Немо».

 

Економ

Економ

Люкс

Люкс

 

Що стосується номерів, так їх тут кілька категорій: Економ, Стандарт, Напівлюкс, Люкс. Що за цінами, то цей готель дотримується вельми розумного балансу. Ціни тут не так підвладні сезонах, як готелі Карпат. Вартість номера Економ на 1 особу – 830 грн, Стандарт – 920 грн, Напівлюкс – 1100 грн, Люкс – 1460 грн.

 

nemo_rest nemo_terrasa

 

Детальні ціни та додаткову інформацію шукайте на сайті комплексу.

Отже, це наші самі незвичайні готелі України. Чи відпочивали ви в якомусь з них? Якщо так, поділіться враженнями!