Домой Путешествуем дешёво TravelPoney: расширяйте свои возможности бронирования жилья ( 35 USD на первое бронирование)

TravelPoney: расширяйте свои возможности бронирования жилья ( 35 USD на первое бронирование)

0

13958567530_89e7033641_b

Користуєтеся сервісами для бронювання готелів? Маємо для вас чудове доповнення до списку туристичних сайтів на яких потрібно перевірити ціни на житло перед тим як відправлятися в подорож – TravelPoney.

 

Зареєструватися на TravelPoney та отримати 35 USD на перше бронювання >>

 

TravelPoney не є революційним чи унікальним сервісом бронювання готелів, окрім того, що часто пропонує додаткові знижки користувачам та щедро пропонує новачкам 35 USD на перше бронювання вартістю не менше 200 USD.

 

The Adobe Flash Player is required for video playback.
Get the latest Flash Player or Watch this video on YouTube.

 

Сервіс на даний момент лише англійською, можна швидко зареєструватися за допомогою свого профілю в Facebook. Вибір готелів поки що не значний, особливо в Україні чи Росії. Краще ситуація виглядає з країнами Західної Європи та США. Переважно сервіс пропонує готелі середнього рівня і вище, бюджетних варіантів практично немає.

 

Для прикладу бронювання ми обрали Best Western Square Hotel в Амстердамі, готель з дуже добрими відгуками який знаходиться за 15 хвилин їзди від центру Амстердама. TravelPoney пропонує забронювати стандартний двомісний номер в цьому готелі за 79 USD, використавши актуальний промокод TPSAVINGS ми отримали вартість 72 USD.

 

TravelPoney2

 

Найбільш популярний сервіс бронювання Booking.com пропонує нам значно вищу ціну – 87 USD

 

Booking

 

Для того щоб обрати найбільш вигідний варіант рекомендуємо завжди порівнювати ціни на готелі за допомогою сервісів HotelsCombined, Booking.comHotels.com та ін.