Домой Путешествуем дешёво В Киеве стартовал теплоходных маршрут до Межигорья

В Киеве стартовал теплоходных маршрут до Межигорья

0

534009_1000

Відтепер в резиденцію екс-президента Віктора Януковича «Межигір’я» можна дістатися і по воді. «Адміністрація річкових портів України» відкриває новий маршрут «Київ-Межигір’я».

 

Відвідати колишню резиденцію Януковича можна й віртуально, на сайті OpenUkraine ви зможете вирушити у віртуальний тур до Межигір’я та побачити багато цікавого.

 

Дістатися до резиденції, яку віднедавна називають «музеєм корупції», можна тричі на тиждень – у п’ятницю, суботу та неділю. Купити квитки можна вартістю 150 грн для дорослих та 100 – для дітей.

 

Теплохід «Яків Задорожний» відправить вас із річкового порту і далі рухатиметься Дніпром в Київське водосховище. Під час руху теплохода екскурсоводи розкажуть пасажирам про пам’ятки Києва, повз які вони пропливатимуть, а ще повідають байки про самого Януковича. У Межигір’ї теплохід зупиниться на 40 хвилин. За цей час туристи зможуть самостійно або організовано прогулятися резиденцією, або ж, за окрему плату, скористатися послугами екскурсійного автобуса.

 

 

Нагадаємо, що для вільного відвідування Межигір’я, територія якого становить 130 га, відкрилося в лютому 2014 року. У резиденції розташований будинок Януковича, площею 620 кв метрів, тенісний корт, міні-зоопарк, штучне озеро, причал і навіть дебаркадер, в якому влаштований зал для прийомів і особистий кабінет.