Домой Путешествуем дешёво Винный фестиваль в Португалии, Майдера

Винный фестиваль в Португалии, Майдера

0

Якщо настання осені для вас сумнівний привід для радості, то настрій потрібно терміново піднімати. Подорож по Португалії підбадьорить кого завгодно – море безкоштовного вина, музика та латиноамериканські танці!

 

Madeira Archipelago

 

Щорічно проходить винний фестиваль в Мадейрі, Португалія (Madeira Wine Festival). В цьому році 30 серпня – 6 вересня. Це не просто дегустація напоїв, це цілий барвистий музичний ритуал, славимо відомими діячами культури.

 

Madeira Wine Festival2

 

Тут є все – костюмоване шоу, шоу національного костюма. Виступ музичних колективів. Можна подивитися запальні народні танці Португалії.

 

Madeira Wine Festival5

 

А яка подорож по Європі без придбання сувенірів? Винний фестиваль з величезною виставкою товарів, пов’язаних з виноробством і безпосередньо самим вином, подальша ярмарок – ідеальний спосіб знайти подарунок собі і близьким, причому за розумні гроші.

 

Madeira Wine Festival1

 

До речі, говорячи про вино. Якщо ви зважилися відвідати цей захід, то у вас буде можливість не тільки безкоштовної дегустації всього-всього на фестивалі, але й взяти участь в процесі виготовлення вина!

 

Madeira Wine Festival7

 

Цілий винна тиждень – прекрасний привід подорожувати по Португалії. Чи збираєтеся особисто ви відпочивати в Європі найближчим часом?

 

Madeira Wine Festival6