Домой Путешествуем дешёво Волонтерство как средство увидеть мир

Волонтерство как средство увидеть мир

0

Ми вже писали про те, як можна побачити світ для студентів, та бажано дешево. Один із варіантів – волонтерство. Але цей метод підходить не тільки для молоді, але й для всіх інших. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі дайджест із 10 бюджетних волонтерський програм.

 

  1. Move Nepal

Пройдіть короткий курс непальської мови та культури й вирушайте до стародавної країни. Не дивлячись на багату культуру цього народу, менталітет, природу, країна живе в бідності, і будь-яка допомога їм необхідна.

 

непал непал2

 

Волонтерська програма Move Nepal пропонує робочі місця у викладанні англійської діткам, допомога в дитячих будинках, загальні громадські роботи.

Коштує це для волонтера 250 євро/місяць на покриття витрат на проживання, транспортні витрати, їжу.

Деталі проекту можете знайти тут http://movenepal.com/

 

 

 

  1. Волонтери ООН

Одна із найвідоміших організацій, що займається підтримкою бідних країн, соціально незахищених верств населення. Більшість програм безкоштовні, але й вимоги до волонтерів відповідні – багато де шукають досвідчених спеціалістів.

 

United-Nations-Volunteers1

Grunge flag of United nations, image is overlaying a detailed grungy texture

Grunge flag of United nations

 

Пропонує програма ООН роботу у різних сферах життя – від економіки до екології. І до того ж, організація викликає довіру.

Деталі про проекти підтримки ООН тут http://www.unv.org/en.html

 

 

 

  1. VCO

Міжнародний аналог американського “Корпусу Миру” – Peace Corps. Так само, як і в програмах ООН, існують різні сфери, де волонтер може себе застосувати. Аналогічно, в основному, потребуються кваліфіковані кадри. Але є програма саме для тих, хто не має значного досвіду.

 

 

peace corps vso international

 

VCO пропонує волонтерам роботу у сфері освіти, догляду за хворими, харчування та забезпечення товарами, питаннях свободи та прав. Є робота у багатьох країнах Африки, Азії, Новій Гвінеї.

Теж послуги в більшості проектів безкоштовні. Деталі тут http://www.vsointernational.org/

 

 

 

  1. Help Exchange

Портал, що поєднує волонтерів та тих, кому потрібна допомога для найрізноманітніших робіт.

 

Help Exchange Help Exchange2

 

 

Що стосовно оплати, то на цьому ресурсі оплата проводиться за відкриття картки контакту. Сподобалась вакансія? Щоб з’язатися із роботодавцем, треба зареєструватися в програмі та прокачати аккаунт за 20 євро. Це дає змогу не тільки заповнити анкету та чекати ініціативи зі сторони, але й бачити контакти самому.

Все про цю програму тут http://www.helpx.net/index.asp

 

 

 

  1. Європейські провідники HF Holidays

Оператор пішого туризму пропонує всім бажаючим супроводжувати групи туристів в обмін на житло та їжу, туристичні витрати, 85 фунтів гонорар, допомогу з отриманням усіх сертифікатів. Є один нюанс – волонтери потрібні на піші мандрівки по Великобританії, різних її частинах. Отже, обов’язковою вимогою є орієнтування в цій країні в тому числі.

 

HF Holidays HF Holidays2

 

Ознайомтесь із проектом тут https://www.hfholidays.co.uk/

 

 

 

Це далеко не всі волонтерські програми. В наступних статтях ми розповімо про викладання в Африці, захист тварин в Австралії, порятунок черепах, ящірки Гондурасу, хижих птахів Хорватії, археологічні розкопки та багато іншого!