Домой Путешествуем дешёво World Edu – 2015, II Международная выставка образования за рубежом

World Edu – 2015, II Международная выставка образования за рубежом

0

Світ стає все більш глобальним. Студенти і молодь відкривають для себе не лише можливість дешево подорожувати, але і навчатись у різних ВНЗ світу. Відвідавши «World Edu – 2015, II Міжнародна виставка освіти за кордоном», можна:

  • ознайомитись із пропозиціями провідних університетів світу;
  • обрати для себе найкращу пропозицію;

 

 • познайомитись з відомими випускниками;
 • довідатись про перспективи працевлаштування після закінчення навчального процесу.

 

 

Переваги закордонної освіти:

 • практичні, вузьконаправлені знання;
 • можливість працювати на керівній посаді у транснаціональних компаніях;
 • гарне знання іноземної мови;
 • отримання роботи до закінчення ВНЗ.

 

 

Програма виставки

Програма виставки буде насиченою та цікавою. Завітати сюди можна за адресою InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська 2 а, метро «Золоті ворота». Відбудеться захід 17-18 жовтня 2015 року.  Тут освітні концерни, бізнес-школи, підготовчі центри з Європи, США, Канади, Австралії, України пропонують найрізноманітніші програми навчання, що неодмінно будуть цікавими українським абітур’єнтам.

Представники університетів розкажуть все про умови вступу, ціни у навчальних закладах та умови прийому майбутніх студентів.

Програма виставки також передбачає можливість відвідати семінари, на яких можна задати запитання, що хвилюють майбутнього вступника, безпосередньо представникам вищих навчальних закладів.

Серед цікавих семінарів можна виділити наступні:

 • підготовка до вступу у провідні університети світу (інформація про підготовчу програму Academic Start, яка гарантує вступ у 65 найкращих англомовних університетів в 10 країнах світу);
 • навчання у сфері готельно-ресторанного бізнесу в Швейцарії;
 • як скласти іспити IELTS і TOEFL на високий бал;
 • зимові канікули для школярів за кордоном;
 • отримання освіти в Канаді.

До виставки можуть долучитися також люди, що бажають закінчити різні мовні курси, післядипломну освіту, поїхати за кордон на зимові канікули. Про усі ці види навчання вам нададуть вичерпну інформацію.

 

 

 

Яка країна найпопулярніша серед абітур’єнтів?

Канада – це найпопулярніша країна для отримання освіти за кордоном серед українських школярів і студентів. Лояльна політика Канади по відношенню до українців, можливість роботи під час навчання, доступні ціни на навчання в державних ВНЗ Канади англійською мовою, відмінні кар’єрні перспективи, а також високий рівень життя роблять цю країну кращим вибором для отримання якісної освіти за кордоном.

Працівники різноманітних канадських університетів: University of Toronto, Thompson Rivers University, University of Manitoba, University of Fraser Valley, Centennial College, Niagara College, Seneca College представлять усім бажаючим повну інформацію про перспективи навчання у цих закладах. Тож не прогавте свій шанс отримати добру освіту і гарні враження від подорожі у країну кленового листя.

Високу якість має освіта у Австралії, при цьому вартість її помірна. Крім того, тут немає вступних іспитів і є можливість працювати в період навчання.

 

 

 

Як потрапити на виставку?

Потрапити на виставку просто – замовте запрошення у організаторів за адресою: http://www.study.ua/exhibition/?utm_source=yandex&utm_medium=cpc&utm_campaign=Exhibition

Тут можна отримати запрошення абсолютно безкоштовно. Необхідно лише заповнити коротку форму реєстрації.

 

 

 

Бонуси і подарунки

Усі відвідувачі вставки безкоштовно отримають сертифікат IELTS. Він дозволяє скласти іспит на знання англійської мови, який дозволяє вступити в усі англомовні університети. Стандартна вартість іспиту 2800 грн., але для відвідувачів виставки сертифікат буде приємним бонусом.

 

бонус