Домой Путешествуем дешёво Закрытое небо между Украиной и РФ: как путешествовать после введения санкций

Закрытое небо между Украиной и РФ: как путешествовать после введения санкций

0

Новина про те, що Уряд заборонив польоти російських авіакомпаній до України, облетіла Інтернет зі швидкістю світла. Санкції стосуються, в першу чергу, компаній “Аерофлот” і “Трансаеро”. 

 

aeroflot.ru1_

 

Зазначимо, що, крім цих авіакомпаній, перельоти між Україною та Росією виконують поки що без змін МАУ, білоруська компанія “Belavia”, російські авіакомпанії “S7″, “Utair”.

Для тих читачів, які планують поїздки та не знають, як доїхати з Росії до України та навпаки, повідомляємо – є також інші способи подорожі: з/д сполучення, автобусна поїздка, поїздка на автомобілі.

 

Залізничні рейси Україна-Росія

 

жд

 

Рейс Київ – Москва і Москва – Київ

Квитки на ці рейси можна знайти на плацкарт в межах 1160-1340 грн. в одну сторону. На купе ціни звичайно же вищі – 1950-2200 грн. в одну сторону.

До речі, цей перевізник пропонує рейс Москва-Кишинів із зупинкою в Києві всього за 1020 грн. на плацкарт, 1750 грн. на купе.

 

Рейс Київ – Санкт-Петербург і Санкт-Петербург – Київ

Квитків на рейс Київ-Санкт-Петербург менше, ніж на Київ-Москва. Залізничний рейс також не відрізняється порівняно великим вибором й у зворотний бік. Ціновий діапазон відповідно вище – близько 1700 грн. за плацкарт в один бік.

 

Рейс Москва – Одеса, Москва – Львів й у зворотний бік

Є пропозиції з/д квитків із Росії у південну та західну частину України й навпаки. Так, квитки Москва-Одеса та Одеса-Москва коштують на плацкарт близько 1100 грн., за купе близько 1900 грн. Квитки з/у Львів коштують за плацкарт близько 950 грн., за купе – 1900 грн.

 

Автобусні маршрути

 

bus

 

Популярний портал пропонує дешеві квитки на автобус Україна-Росія.

З Києва можна доїхати до Москви за 16-24 години за 550-770 грн. за прямий рейс. До Пітера їхати набагато довше – близько 40 годин, що відбивається на ціні – є квитки за 880-950 грн. квиток.

До Києва можна їхати із Санкт-Петербурга, але дорожче – за 950-995 грн./рейс. Є асортимент рейсів Москва-Київ, залежно від наявності та розташування пунктів пересадки. Час у дорозі коливається від 5 до 14 годин в середньому. Ціна 520-610 грн. в один бік.

 

Третій варіант – поїздка на автомобілі

 

car

 

Автотуризм є робочим варіантом й до сьогодні.

Незалежно від того, є у вас автомобіль чи ні, ви можете користуватися сервісами з пошуку попутників й розділити витрати на паливо. Про цей спосіб подорожей читайте тут.

Слідкуйте за новинами – щоб ніяка ситуація не застала вас зненацька!

Дешеве житло під час поїздки

Нагадуємо, що порівняти ціни на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com.

Забронювати готель за іноді дуже вигідними цінами рекомендуємо на booking.com.

Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо спробувати на сервісі aviasales(отримайте 35 USD на перше бронювання).