Домой Путешествуем дешёво 5 бесплатных развлечений в Скандинавии

5 бесплатных развлечений в Скандинавии

0

Для більшості людей Скандинавія асоціюється з лютими морозами та похмурими чоловіками, які харчуються самою рибою. Насправді ж країни Північної Європи – Данія, Норвегія, Швеція, Ісландія, Фінляндія – надзвичайно самобутні, мають цікаву культуру, а головне – із задоволенням приймають туристів. А гості Скандинавії, у свою чергу, мають багато можливостей для незабутнього і, в той же час, безкоштовного відпочинку! Пропонуємо кілька економних способів познайомитися зі скандинавськими країнами.

 

 

Північне сяйво

 

Stockholm, Sweden

 

Мабуть, найперше, що спадає на думку, коли говорять про Скандинавію, це північне сяйво. Корінні жителі називають це неймовірне явище Аврора Бореаліс (Aurora Borealis). Існує міф, що північне сяйво з’являється лише взимку, що є цілковитою неправдою. У норвезьких містах Тромсе і Фіннмарк це природне диво спостерігають кожної ясної ночі. У південній частині Норвегії свідком Аврора Бореаліс можна стати кілька разів протягом місяця.

 

Велопрогулянка в Копенгагені

 

cykler_kasper_thyge

Столиця Данії відома в усьому світі тим, що всі містяни, від офісних працівників до чиновників, пересуваються вулицями на велосипедах. Покрутити педалі може і кожен охочий турист. Оренда велосипеда коштує символічні 20 данських крон. У Копенгагені немає крутих схилів, тому велопрогулянка видасться особливо приємною. Ви матимете змогу роздивитися симпатичні копенгагенські вулички. До того ж фізичні навантаження ще ні для кого не були зайвими.

 

Безкоштовні щорічні фестивалі та святкування

 

bunad

 

Яскраві фестивалі з перевдяганнями, танцями, піснями не залишать байдужим жодного гостя Скандинавії. Протягом року їх проходить надзвичайно багато в кожній країні. Чого варті лише святкування днів незалежності! Наприклад, у Норвегії всі вдягають національні костюми – бунади. До речі, туристи можуть і собі на згадку придбати такий одяг. У цей день жителів та гостей столиці Осло вітає… сама королівська родина! Хіба можна знехтувати шансом побачити норвезького короля?

 

Djurgården у Стокгольмі

 

Djurgården

 

Djurgården (українською – Парк розваг) – це острів прямо в центрі Стокгольма. Він відомий чудовими краєвидами, цікавими місцями з багатою історією, зеленими парками, оригінальними заходами та іншими принадами для туристів. Стокгольм складається з кількох таких острівців, з’єднаних мостами, а Djurgården власне є культурним центром міста. Чудова природа та цікаві розваги з давніх-давен приваблюють сюди не лише корінних жителів, а й іноземних гостей – за рік Djurgården відвідує більше 10 млн мандрівників!

 

Нордкап

 

nordkapp

 

Хочете побувати на самісінькому краю Європи? Тоді вам варто відвідати Нордкап – мис на північному узбережжі острова Магерьоя (Норвегія). Це дійсно найпівнічніша точка Європи. Ця природна пам’ятка недарма така популярна серед туристів: краєвиди, що відкриваються з Нордкапу, неймовірно красиві. До того ж відвідувачі можуть стати свідками полярного дня – явища, коли сонце не заходить більше доби.

 

Бажаємо незабутніх подорожей до Скандинавії!