Домой Путешествуем дешёво Волонтерство как способ увидеть мир. Часть 2

Волонтерство как способ увидеть мир. Часть 2

0

Нещодавно ми писали про те, що світ можна подивитися не тільки задешево, але й із користю для інших. Із переліком деяких волонтерських програм можна ознайомитися тут. А ми продовжуємо наш дайджест.

 

 

 

  1. Суданська волонтерська програма

Про незадовільне економічне та соціальне становище Судану відомо далеко за його межами. Тож Суданська волонтерська програма (SVP) шукає небайдужих для покращення життєвого рівня у цій країні. Потрібні люди, які добре володіють англійською. Програма пропонує учасникам посаду асистента з організації допомоги волонтерам в адаптації. Робота має гнучний графік, також існує перспектива отримати посаду асистента координатора або навіть координатора проекту. Є потреба у викладачах англійської мови для дітей та дорослих.

 

Sudan-Volunteer-Progr

Sudan Volunteer Programm

судан

Sudan

 

Офіційний сайт: http://www.svp-uk.org/

 

 

 

  1. Conservation Volunteers та British Trust for Conservation Volunteers

Два аналогічні проекти. Перший діє в Австралії та Новій Зеландії, а другий – у Великобританії.

Мета проекту – захист навколишнього середовища, тобто екотуризм у чистому вигляді. Тривалість проекту – за бажанням волонтера. Кожен може самостійно обрати місце роботи. Всього на сьогодні є 27 офісів у Новій Зеландії та Австралії. За цим посиланням можна долучитися до їх проектів у будь-якій країні! http://www.conservationvolunteers.com.au/get-involved/volunteer/conservation-experience

 

Conservation Volunteers

Conservation Volunteers

новая зеландия

New Zeland

 

Вартість участі у проекті сягає приблизно 385 дол./тиждень. Ця сума включає харчування (якщо ви дотримуєтеся певної дієти або маєте особливі побажання, їх буде враховано), проживання, членський внесок, тур по країні, допомогу інструктора.

 

British Trust for Conservation Volunteers

British Trust for Conservation Volunteers

вб

England

 

Офіційний сайт австралійського проекту: http://www.conservationvolunteers.com.au/

Офіційний сайт британського проекту: http://www.tcv.org.uk/

 

 

 

  1. Inti Wara Yassi

Болівійський проект із захисту диких тварин. Сюди входять їх реабілітація після «чорного ринку», догляд за врятованими малюками та інше.

 

Inti Wara Yassi

Inti Wara Yassi

боливия

Bolivia

 

Цей проект до снаги тільки витривалим волонтерам – роботи дійсно багато, цінується будь-яка допомога. У межах проекту ви зможете нянчити мавпенят, які залишилися без батьків, водити на прогулянки пум та ягуарів, супровождувати відвідувачів заповідників, наглядати за птахами після лікування тощо.

Тривалість проекту – від 2 тижнів. Якщо ви залишаєтеся на мінімальний термін, то вартість становитиме 220 дол. Вона включає проживання у хостелі та 3-разове харчування. Усі кошти йдуть на потреби притулку. Цікаво, що з продовженням терміну участі знижується вартість перебування.

Офіційний сайт: http://intiwarayassi.org/

 

 

 

  1. GVN Turtle Project

Проект із порятунку черепах у Коста-Риці. Взагалі-то, цій темі присвячена не одна волонтерська програма. Відомо, що кількість черепах за останні десятиліття зменшилася на 80% і тепер вони на межі повного вимирання.

Волонтери займаються захистом тварин від браконьєрства, допомагають черепашенятам, які загубилися, тощо.

 

GVN Turtle Project

GVN Turtle Project

коста рика

Costa Rica

 

Проживання та харчування включені до загальної вартості, що становить 310 дол./тиждень або 233 дол./тиждень у період із липня по грудень.

Офіційний сайт: http://www.globalvolunteernetwork.org/costarica/

 

 

 

  1. Conservation Project Utila Iguana

Проект, мета якого – захист ігуан у Гондурасі.

Волонтерам пропонується побувати на Карибських островах, де вони безпосередньо займатимуться захистом ігуан від вимирання. На острові Утіла, де знаходиться база організації, рідко бувають туристи. Тут кришталево чиста вода, всюди тропічні рослини (орхідеї, дерева карамболи, мангові дерева), а дикі тварини вільно пересуваються сушею (мавпи, олені, єноти, кабани).

 

Conservation Project Utila Iguana

Conservation Project Utila Iguana

гондурас

Honduras

Проживання та харчування коштуватиме 150 євро/місяць. Зараз програма запрошує волонтерів із різними навичками: столярів, автомеханіків, електриків, а також викладачів для місцевих шкіл і копірайтерів-маркетологів для створення текстів та інших рекламних матеріалів проекту.

Офіційний сайт: http://utila-iguana.de/

 

 

Сподіваємося, інформація була для вас не просто цікавою, а й корисною. У наступній статті, присвяченій волонтерству, читайте про захист хижих птахів, слонів, носорогів, роботу на фермі та археологічні розкопки.