Домой Путешествуем дешёво Город недели: Прага, Чехия. Особенности Праги

Город недели: Прага, Чехия. Особенности Праги

0

Чехія – дивовижна країна. Подорожуючи по Празі ви гарантовано отримаєте масу вражень, побачите багато того, чого не бачили раніше.

Але спокушених туризмом залучити на відпочинок в Празі буває не так просто. Так що ось наша підбірка, чому варто відвідати столицю Чехії.

 

Прага

 

Випити пиво в найстарішій пивоварні “У Флеку”. Це не просто бар або звичайна пивоварня, це справжня пам’ятка культури. Закладу вже більше 500 років, а кількість видів пива не злічити.

 

у флеку

 

Продовжуючи мову про заклади, варто відзначити популярне серед місцевих та туристів кафе Slavia. Розташоване в історичній частині міста, зі смачним меню (зокрема – десерти), а також відвідуване відомими творчими людьми. Тут явно живе муза!

 

Slavia

 

Чехія відома не тільки кращим у світі пивом і відмінним вином, але й гранатом. Тут можна купити прикраси з цього благородного каменю за найнижчими цінами.

 

гранат

 

Велика частина Праги є не просто історичною, а спадщиною ЮНЕСКО. Нікого, хто подорожує по Празі, тут не здивуєш архітектурою. А що ще робити у Празі – не ясно. Як варіант – подивитися на пам’ятник Вацлаву на перевернутому коні та сфотографувати старовинний астрономічний годинник на стіні Старомісного муніципалітету.

 

памятник Вацлаву

 

Ще одна споруда Праги, яке вельми унікальна – телевізійна вежа. При її будівництві та після вона викликала жахливий резонанс, мовляв, псувала весь вигляд. Однак після того, як її прикрасили пудовими немовлятами (!), місцеві якось змирилися з будовою.Та й до того ж, звідти чудовий вид на Чехію! (Загалом тому, що не видно вежі – жартують місцеві)

 

телевежа телевежа2

 

Відпочиваючи в Празі варто зайти в Вртбовскій сад. Його краса і доглянутість нехай і не унікальна, але запам’ятовується.

 

Врт,овскій сад
Відпочивайте цікаво, а ми будемо намагатися додавати все більше і більше цікавих місць до вашего багажу знань!