Домой Путешествуем дешёво Международный фестиваль фантастической литературы и воображаемых миров LiTerra Con

Международный фестиваль фантастической литературы и воображаемых миров LiTerra Con

0

LiTerra Con

 

30 жовтня – 1 листопада у Києві відбудеться масштабний фестиваль фантастичної літератури та уявних світів – LiTerra Con. Не пропустіть важливу подію для всіх мрійників та нердів :)

 

Присвячений міжнародного обміну культурою, досвідом та поглядами на фантастику, фестиваль буде досить насичений. У програмі: кіно, література та збірна частина.

 

ksic499ga-i-energia-kosmosu

 

Літературна частина фестивалю включає не лише особисте знайомство та спілкування з улюбленими письменниками та фахівцями. Тут будуть “круглі” столи та дискусії, автограф-сессії, продаж нових ексклюзивних книжок, що ще не надійшли до масового продажу. Також планується зустріч із відомими перекладачами не менш відомих робіт світових класиків як Стівен Кінг, Рей Бредбері та інші.

Спікерами зустрічі будуть відомі письменники жанру фентезі та фантастики: Людмила Астахова, Володимир Єшкілєв, Олександра Руда та інші.

 

 

ouv6g29b

 

Кіночастина буде не менш захоплююча. Тут можна зустріти тих, хто робить фантастичне кіно: автори кінострічок, перекладачі, критики та ін.

 

 

fantasy world by Helena Lee

 

А ось збірна частина буде цікавою для будь-кого, а не тільки для фанатів жанру. Тут буде вечір поезії на фантастичні теми, виставка художніх робіт. Для тих, хто надає перевагу науковій фантастиці, – науково-популярні лекції від учених.

Багато уваги організатори фестивалю приділили візуалізції. Відбудеться трансляція різних візуалізованих образів. Також будуть встановлені настільні ігри для веселого настрою.

 

fantasy world3

 

Щоб прив’язати фестиваль фантастики до наших реалій, організатори планують зробити Хеллоуінську програму.

Ще одна приємна новина – серед гостей фестивалю шанувальники можуть зустріти Ольгу Громико, Дару Корній, Наталію Щербу, Марію Галіну, Генрі Лайон Олді.

 

Unique-Halloween-Party

 

 

План заходу тут. Фестиваль ЛіТерра Кон є благодійним. Усі гроші, отримані від продажу квитків, будуть направлені на допомогу переселенцям із зони АТО.

Місце проведення: вул. Вадима Гетьмана, 1 А, ст. м. «Шулявська»

Вартість: 100 грн. за один день, 200 грн. – за три дні.

 

Пориньте в казку на Хеллоуінські вихідні!

fantasy world