Домой Путешествуем дешёво House Trip: лучшие города для семейного отдыха

House Trip: лучшие города для семейного отдыха

0

MASTER image NEW - HouseTrip

Компанія House Trip в одному з останніх досліджень задалася метою знайти «місто мрії» для сімейного подорожі. Під час складання рейтингу враховувалася кількість пам’яток, цікавих людям різного віку, безпека, а також рівень забрудненості навколишнього середовища.

 

На блозі House Trip ви знайдете чимало цікавих рейтингів та досліджень стосовно сімейного туризму (всі тексти та поради англійською мовою).

 

Берлін

За твердженням дослідників в столиці Німеччини найкращим чином поєдналися хороша екологія, велика кількість музеїв, виставок і зелених зон. Лише за останні п’ять років кількість іноземних туристів у Берліні зросла вдвічі.

 

Untitled 4

 

 

Валенсія

Місто манить відпочиваючих безліччю історичних пам’яток, зокрема середньовічних церков та соборів.  Валенсію також визнають як найбільш безпечне місто для прогулянок.

 

Untitled 5

 

 

Лісабон

Як стверджують укладачі рейтингу, цьому місту невідомі такі поняття як “стрес” або “забруднення навколишнього середовища”. До того ж, близькість теплої течії Гольфстрім наділила Лісабон рівним, стійким та м’яким кліматом з репутацією чудового міста для відпочинку у будь-який час року.

 

Untitled 6

 

 

Мадрид

Місто музеїв та архітектурних ансамблів, якому під силу справити небувале враження на будь-кого.

 

Madrid

 

Будапешт

Найбільш бюджетне місто для сімейного відпочинку в рейтингу. Як відзначають автори дослідження, ті міста, що пропонують різноманітні варіанти відпочинку для людей різного віку, стають більш привабливими для туристів і опиняються в більш виграшному становищі порівняно з «вузькоспеціалізованими» курортами.

 

8205619251_4b331683a5_b