Домой Путешествуем дешёво Обзор общественных туалетов в Украине

Обзор общественных туалетов в Украине

0

Cитуація з громадcькими вбиральнями в Україні доволі плачевна. Велика кількість вбиралень не перебудовувалась в Україні ще з радянських часів. Спробуємо з’ясувати ситуацію на прикладі декількох міст України.

Громадські туалети у Рівному

Зараз у Рівному налічується 13 громадських туалетів. Якщо взяти до уваги, що разом із туристами у Рівному щодня знаходиться до трьохсот тисяч осіб щодня, то можна підрахувати, що на один із них у місті припадає 23 тисячі бажаючих його відвідати.

1352114281

Подивимось на кабінку вбиральні на залізничному вокзалі. На жаль, тут немає навіть дверей у кабінках. Не судилося говорити про папір та інші зручності. На дверях закладу написаний розклад, згідно з ним цей заклад працює із 7.00 до 22.00. З цього туалету чути різкий запах, тому до нього часто важко навіть просто ближче підійти.

1352114310

У приміщені самого вокзалу є інший санвузол, де людина може спокійно вдовольнити природню потребу, проте це можна здійснити уже за зовсім окрему платну у 3 гривні. Кабінки тут незручні для людей високих на зріст, але проте тут регулярно прибирають, і можна взяти у касира туалетний папір.

1352114502

На «Андріївському» ринку біля автовокзалу є ще один громадський санвузол. Кабінки тут зручні, їх часто прибирають і є туалетний папір. Сюди можна завітати, заплативши від трьох гривень за вартість послуги.

1352114574

Центральний ринок у Рівному теж має свій туалет, але тут є лише три умивальники, немає вішаків для того, щоб розмістити сумку та інші речі. Завжди є ризик потрапити у нечистоти, залишені попереднім відвідувачем. Працює з 10.00 ранку до 19.00 вечора.

Громадські туалети у Львові

Незважаючи на велику туристичну славу Львова, тут є лише 6 діючих громадських туалетів. Якщо говорити про санітарні норми, то на квадратний кілометр у місті мало б бути два туалети. Найкраща громадська вбиральня у Львові знаходиться на першому поверсі в Ратуші. Туалети на площі Франка, Соборній у Парку «Високий замок» не витримують жодної критики і вести туди туристів просто соромно. Там нечасто прибирають і є неприємний запах. Відсутній туалетний папір. Ось чому туристи часто користуються туалетами в “Макдональдсах”, театрах та великих торгових центрах, як «Скриня» та «Магнус», де є умивальники, сушарки, необхідний туалетний папір.