Домой Путешествуем дешёво Как посмотреть мир бесплатно, если ты

Как посмотреть мир бесплатно, если ты

0

Сказати прямо, так для студентів, навіть без грошей, є всі умови для подорожей. Які конкретно – ми зараз розповімо.
волонтерство2

 

Перше: Оформлення знижкових карт типу ISIC

Ми вже про це писали тут детальніше. Якщо коротко – студентам і школярам надаються знижки на авіаперельоти, проживання, розваги, харчування.

Оформляється просто, коштує всього 100 грн, дійсна 2 роки.

 

Друге: волонтерство

Це не тільки добре виглядає в резюме, але й дозволяє легко помандрувати. Для цього способу треба володіти іноземною мовою в обов’язковому порядку, хоча можна і не досконало.

Так, це по суті безкоштовна робота. Однак тут ви працюєте за житло та їжу, при цьому зазвичай не на повний робочий день. Таким чином, часу познайомитися з місцевими жителями, оцінити природу та архітектуру більш ніж достатньо.

Знайти такі заняття можна у вітчизняних туристичних агенціях, які займаються програмами обміну, стажувань та у студентських організаціях (наприклад, AIESEC).

Є також такі міжнародні портали про волонтерство: http://voluntourism.org, http://www.projects-abroad.org

 

Третє: сезонні роботи

Якщо ви не боїтеся фізичної роботи та, до того ж, хочете заробити, для вас є мільйон пропозицій. Зазвичай це ферми, будівництво. Житло та їжа надається, а що стосовно оплати – дуже залежить від країни. В основному, це контракт на 1-6 міс із оплатою 1300-1600 у.о.

 

сезонні 2

 

До речі, ось вам ще ресурс до перегляду – працевлаштування на органічні ферми в різних країнах світу http://wwoof.net/

 

Четверте: догляд за будинком і тваринами

Дуже оригінальний спосіб для нас, однак поширений у багатьох країнах. Господарі, які не можуть або не хочуть залишати будинок без нагляду, можуть запросити туди сеттлера, інакше кажучи – підселити на час когось. В обов’язки сеттлера входить догляд за тваринами, полив квітів та утримання будинку в порядку.

Детальніше дивіться пропозиції на цих ресурсах:

https://www.housecarers.com, http://www.mindmyhouse.com, http://www.trustedhousesitters.com

 

П’яте: безкоштовні екскурсії

Майже у кожному крупному туристичному місті є такі тури як Free Walking Tour.

 

Free Walking Tour

 

Наприклад, дуже кльовий ресурс http://www.freecitytour.com, який збирає на одному майданчику різноманітні екскурсії з усього світу. Особливість – вони всі піші та безкоштовні. Ви платите лише чайові вашому гідові, на свій розсуд.

 

 

волонтерство

Коротше кажучи, студенти! Зараз є стільки пільг для учнів, стільки різних пропозицій, що всім цим не користуватися – просто злочин :) Витрачайте з розумом!