Домой Путешествуем дешёво Полезные мобильные приложения для туризма

Полезные мобильные приложения для туризма

0

 

60384-640x360-mobile-phone-640

Замовити авіаквитки, обрати готель, зібрати валізи, продумати маршрут…  Без цього не обійдеться жодна подорож. Завдяки спеціальним додаткам власники смартфонів і планшетів мають змогу здійснювати всі необхідні операції без зайвих зусиль. Ми пропонуємо огляд 10 найцікавіших додатків, які зроблять вашу мандрівку приємною та дійсно незабутньою.

 

 

KAYAK

KAYAK – універсальний додаток, який пропонує низку корисних функцій: пошук і замовлення авіаквитків, бронювання готелів, прокат автомобілів. Звісно, ідея додатку не нова, однак KAYAK має кілька переваг. По-перше, він дає можливість безкоштовно відслідковувати обраний рейс та отримувати інформацію про його затримку. По-друге, завдяки функції «Гарантія кращої ціни» ви нізащо не переплатите за квитки чи готель. Ще один приємний бонус – списки речей, які зазвичай беруть із собою в подорож. Із додатком KAYAK ви напевно не залишите поза увагою нічого важливого.

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

FlightBoard

Цей додаток – просто знахідка для людей, які часто літають. FlightBoard перетворить екран вашого гаджета на онлайн-табло будь-якого світового аеропорту. Інформація про рейси оновлюється кожні 5 хвилин, тому жодні зміни не пройдуть повз вашої уваги. Також завдяки FlightBoard можна в реальному часі відслідковувати статус обраного рейсу. Однак є кілька недоліків: відсутня інформація про чартерні рейси, а інтерфейс додатка – лише англійською. Якщо вас ці нюанси не бентежать, то встановлюйте і користуйтеся із задоволенням!

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

Seatguru

Якщо ви вже визначилися з рейсом, саме час попіклуватися, аби ваш політ виявився якомога комфортнішим. У цьому допоможе Seatguru. У базі додатка є понад 700 схем салонів у літаках більш ніж 100 авіакомпаній. На карті салону місця позначені різними кольорами: найзручніші – зеленим, хороші – жовтим, а погані – червоним. Також позначено місця для екіпажу, розміщення туалетів і телеекранів. Інформація в додатку формується на основі відгуків десятків тисяч пасажирів. Завдяки Seatguru ваша відпустка стане приємною з моменту відльоту. Знову ж таки, інтерфейс лише англійською мовою.

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

XE Currency

Яка ж мандрівка без шопінгу? Зручний і простий у користуванні конвертер валют допоможе швидко перевести гривні чи, скажімо, долари у валюту країни, де ви перебуваєте. Додаток сам визначить ваше місцезнаходження. Інформація про курси валют оновлюється щохвилини, однак користувач може встановити інший інтервал часу. Ще одна перевага – XE Currency працює навіть в режимі офлайн. Додаток, на жаль, має лише англійську мову інтерфейсу.

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

MetrO

Додаток MetrO – зручний планувальник маршрутів для будь-якого міста. Укажіть вихідну та кінцеву точки маршруту, і додаток розпланує, як найефективніше дістатися пункту призначення. MetrO вирахує час подорожі, визначить кількість станцій, які треба проїхати, а також вид транспорту і номери маршрутів. Додаток працює в режимі офлайн, варто лише скачати карту міста. Інтерфейс русифікований частково, тому назви міст доведеться вводити латинськими літерами.

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

Travel Voice Translator

Забудьте про мовні бар’єри з додатком Travel Voice Translator. Усе, що від вас вимагається, – обрати вашу мову і ту, на яку треба перекласти. Далі – просто скажіть фразу, а додаток видасть переклад у вигляді тексту або голосового повідомлення. Розробники регулярно вдосконалюють додаток, тому якість перекладу постійно покращується. Додаток має англійський інтерфейс та працює лише на платформі iOS. Недолік – встановити Travel Voice Translator коштує $4, однак він цілком виправдовує свою вартість.

Скачати для iOS

 

BlaBlaCar

Цей додаток допоможе знайти водіїв у будь-якій точці світу, яким із вами по дорозі. У базі є сотні профайлів, з яких можна дізнатися про марку машини, кількість вільних місць, вартість перевезення, а також, що найважливіше, інформацію про водія та його контактні дані. Можна запропонувати і свої послуги в якості перевізника. Погодьтеся, такий спосіб подорожування не лише економний, але й веселий. Додаток є безкоштовним і простим у використанні.

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

Wifi Map

Потрібно терміново зайти на якийсь сайт, а мобільного Інтернет-трафіку обмаль? Скористайтеся мережею Wi-Fi. У додатку зібрані паролі від точок доступу Wi-Fi в кафе, кінотеатрах, бібліотеках, громадському транспорті тощо в усіх містах світу. Wifi Map просто визначає ваше місцезнаходження і пропонує найближчі заклади з Wi-Fi. Погодьтеся, дуже практично.

Скачати для iOS

Скачати для Android

 

Friendly Cities

Цей додаток створений, аби зробити вашу подорож незабутньою. Friendly Cities розробить унікальний маршрут, до якого ввійдуть найцікавіші місця та заклади міста. Найкращі ресторани, театри, музеї, магазини, галереї до ваших послуг. Користувач може налаштувати додаток відповідно до персональних уподобань, і Friendly Cities підбере саме те, що потрібно вам. Завдяки додатку можна переходити на сайти закладів і навіть безпосередньо зв’язуватися з ними. Список міст у Friendly Cities регулярно поповнюється. Недолік – додаток працює лише на платформі iOS.

Скачати для iOS

 

ToiletFinder

Відтепер вирішити делікатну проблему пошуку вбиральні легко. Більше не потрібно турбувати перехожих незручними запитаннями, адже для пошуку найближчих громадських туалетів є додаток ToiletFinder. Він просто визначає ваше місцезнаходження і показує найближчі вбиральні. Користувачі самі можуть додавати інформацію про нові або вже закриті туалети. Також можна ставити оцінки. На жаль, цей додаток діє тільки на iOS, однак є аналоги для Android.

Скачати для iOS

 

Сподіваємося, наш перелік додатків для туристів зробить вашу подорож комфортною!