Домой Путешествуем дешёво Как провести незабываемое воскресенье во Львове: анонс мероприятий на 18 октября

Как провести незабываемое воскресенье во Львове: анонс мероприятий на 18 октября

0

Мрієте цікаво відпочити цієї неділі у Львові? Тоді ми запрошуємо Вас відвідати низку цікавих заходів, що стартують тут 18 жовтня.

 

 

HIPPIES FROM NORWAY Музики з Норвегії порадують львівських меломанів ліричними англомовними хітами. Крім власних композицій гурту, можна буде почути і відомі пісні Джона Ленона та Ніла Янга. Хіти звучатимуть у супроводі акустичної та бас-гітари. Шанувальниками гурту є польські, шведські та норвезькі слухачі, тепер час за українськими фанами.

 

HIPPIES FROM NORWAY

 

Місце проведення: Музей-ресторан “Сало”, пр. Свободи 6/8

Час: 18 жовтня о 20.00

Ціна: безкоштовно

Для кого буде цікаво: тим, хто любить рок-балади, спокійну англомовну музику

 

 

 

Для любителів класичного репертуару більше пасуватиме концерт творів великого композитора Ференца Ліста. Зіграють твори маестро лауреати міжнародних конкурсів, що носять ім’я композитора: Маріанна Яхлакова, Міріам Батсашвілі, Ілля Кондратьєв.

У програмі найвідоміші мелодії угорського композитора, які пронизані національними мотивами його рідної країни. Щоб підкреслити зв’язок композитора з Україною в програмі прозвучить і п’єса під назвою «Мазепа».

 

Ференца Ліста

 

Місце проведення: Львівська обласна філармонія, вул. Чайковського, 7

Час: 18 жовтня, 18:00

Ціна: 40-120 грн.

Для кого буде цікаво: шанувальникам класичної музики

 

 

 

Музична презентація артбуку “Марія”. Графічне опрацювання книги здійснила творча майстерня “Ліспроріс” Марії та Володимира Гавриш. Ось що про артбук говорить Володимир Гавриш: “Він нас одразу привабив, притягував до себе. Працюючи над цим текстом, виникало багато складнощів, тому що він насправді дуже багатошаровий і не піддається якомусь простому аналізу”. Створено альбом за мотивами одноіменного твору поета Грицька Чубая.

 

артбуку Марія

 

У презентації візьме участь відомий співак Тарас Чубай – син поета та гурт «Джалопіта» на чолі з донькою майстра слова Соломією. «Мають створити відео, яке створене на базі малюнків до арт-буку і на фоні якого буде читати Грицько Чубай, мій батько, поему «Марія». Є запис, він сам себе записав на бобінний магнітофон, де він начитує поему», – розповіла співачка, донька Грицька Чубая – Соломія. «Джалопіта» виконає наступні пісні на слова Грицька Чубая, зокрема “Відлуння дзеркала”, “Зорями і ромашками”, “Сутеніє” (“Однаковішаємо”), “Марія”. Заключним буде виступ Тараса Чубая.

Місце проведення: “Львівська копальня кави”, пл. Ринок 10

Час: 18 жовтня 19.00

Ціна: 40 грн.

Кому буде цікаво: тим, хто любить літературні твори в цікавому обрамленні

 

 

 

Традиція шлюбних контрактів дуже давня. Деякі шлюбні контракти навіть варті того, щоб потрапити на справжню художню виставку. Цього разу львів’яни зможуть побачити, якими були шлюбні контракти у євреїв. Центральну частину експозиції складають декоровані шлюбні договори, що походять з Італії: найдавніший – із підписом нареченого Авраама Талеса з м. Піза, датований 1694/95 рр. Найпізніший укладено в м. Флоренція 1848 р., і на ньому підписався наречений Авраам Д’Урбіно. Виставка є добрим джерелом, щоб вивчати історію життя громад єврейського походження в Італії.

 

шлюб контракти

 

Місце проведення: Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Г. Возницького, вул. Стефаника, 3

Час: 15-29 жовтня з 11.00

Ціна: 5-10 грн.

Кому буде цікаво: історикам та людям, які хочуть дізнатись про життя єврейських громад у Італії