Домой Путешествуем дешёво Wizz Air: скидка 20% на все рейсы и все маршруты

Wizz Air: скидка 20% на все рейсы и все маршруты

0

Hungary Britain Air Traffic

Тільки сьогодні знижка 20% на всі рейси та всі маршрути Wizz Air. Знижка розповсюджується лише на нові бронювання, здійснені через мобільний додаток Wizz Air.

 

Ми підготували короткий огляд маршрутів на які можна придбати квитки за вигідними цінами з врахуванням 20% знижки для користувачів мобільних додатків Wizz Air.

 

Київ – Будапешт – Київ, 16 – 20 листопада 2014 р. за 678 гривень для членів Wizz Discount Club. Рейс обслуговується авіакомпанією Wizz Air Угорщина, знижка в 20% розповсюджується на тарифи з урахуванням податків, обов’язкових зборів та одного маленького предмету ручної поклажі (макс. 42x32x25 см), але без урахування адміністративного збору.

 

1

Львів – Дортмунд – Львів, 25 – 29 листопада 2014 р. за 621 гривню для членів Wizz Discount ClubРейс здійснюється авіакомпанією Wizz Air, знижка в 20% розповсюджується на тарифи з урахуванням податків, обов’язкових зборів та одне місце зареєстрованного багажу вагою не більше 32 кг., виключаючи адміністративний збір.

 

1

Львів – Венеція (Тревізо) – Львів, 20 – 23 листопада 2014 р. за 678 гривень для членів Wizz Discount Club. Рейс здійснюється авіакомпанією Wizz Air, знижка в 20% розповсюджується на тарифи з урахуванням податків, обов’язкових зборів та одне місце зареєстрованного багажу вагою не більше 32 кг., виключаючи адміністративний збір.

 

1

 

Львів – Мілан (Бергамо) – Львів, 15 – 17 жовтня 2014 р. за 928 гривень для членів Wizz Discount Club. Рейс здійснюється авіакомпанією Wizz Air, знижка в 20% розповсюджується на тарифи з урахуванням податків, обов’язкових зборів та одне місце зареєстрованного багажу вагою не більше 32 кг., виключаючи адміністративний збір.

 

1

 

Обрати найкращі пропозиції проживання ви можете за допомогою простого та зручного сервісу пошуку hotelscombined.com.

 

Вигідно орендувати квартиру чи кімнату користуючись послугами airbnb.comОтримайте 25 USD на подорожі зареєструвавшись за нашим партнерським посиланням.