Домой Путешествуем дешёво Медицинское страхование в путешествии: плюсы и минусы

Медицинское страхование в путешествии: плюсы и минусы

0

Страхування тема абсолютно не нова, проте все ще викликає питання. Так давайте розберемося з ними.

 

Туристичне медичне страхування – поліс, який дає право на отримання медичної допомоги. Якщо ви купуєте тур, то там страховка звичайно вже включена. Якщо ж ви організовуєтесь самостійно, то цими питаннями вам доведеться займатися самостійно.

 

страховка

 

У роздумах про користь і шкоду страхування головний аргумент “Чим дорожче лікар, тим вигідніше страховий поліс”. У країнах із дорогою медициною (тобто, практично будь-яка, крім Африки, СНД) вартість послуг у клініках настільки перевищує звичні нам тарифи, що мед страхування це насамперед нервовий спокій.

 

Страховка потрібна для візи, це факт. Але саму категорію обираєте ви самі. Страхові агенції пропонують асортимент за ціною та включеним послугам. Але є деякі загальні правила.

  1. * Страховий поліс для виїзду закордон повиненна бути оформлений відповідно ДО виїзду закордон, що б вважатися дійсним;
  2. * Страхові не покривають старі та / або хронічні захворювання, а тільки ті, що виникли вже на території дії поліса;
  3. * Травми, інвалідність, смерть – це покривається не медичною страховкою, а страховкою від нещасного випадку;

 

Також є стандартні туристичні страховки для різних країн. Так у Європі, Шенгенській зоні середня ціна – 30.000 євро, тобто день перебування в такій країні буде близько 1,5 євро. Для Америки, Канади та Японії середня ціна вище – 50.000 доларів.

 

Чому сказано “середня ціна”? Тому що кожна туристична страховка відрізняється одина від одної. Є базовий функціонал, який включений обов’язково:

  • * компенсація ліків (теж не всіх, уточніть у своїй страховій);
  • * лікування на стаціонарі;
  • * виклик швидкої допомоги, транспортування;

Чим вища ціна вашої страховки для візи, тим більше послуг ви зможете отримати. Аж до стоматологічних послуг, масажу та інше.

 

 

мед страх

 

Коли будете вибирати компанію із оформлення страховки для виїзду закордон, уточніть щодо виду страхового відшкодування. Що це означає? Головним чином, якщо страховий випадок настане, ви отримаєте свої гроші до або після лікування.

При компенсаційному вигляді відшкодування ви здійснюєте всі необхідні процедури за свій рахунок, а по прильоту йдете із чеками до страхової, де вам роблять компенсацію, мані-бек.

При сервісному вигляді відшкодування вітчизняна страхова домовляється зі страховою країни, куди їдете відпочивати. При проблемах зі здоров’ям ви нічого не платите, так як все компенсує страхова-представник.

 

Звичайно, страхування – штука хитра. Потрібно читати, що входить в запропонований поліс, попитати про страхову компанію, в кінці-кінців – заплатити за неї перед поїздкою. Але якщо здоров’я в поїздці похитнеться, то економія вполовину значно поліпшить настрій туриста.
Ви оформляли колись страховий поліс? Що особисто ваш досвід говорить на цей рахунок?