Домой Путешествуем дешёво Airbnb.com: как выгодно и безопасно арендовать жилье и получить $26 на первую поездку

Airbnb.com: как выгодно и безопасно арендовать жилье и получить $26 на первую поездку

0

 

BswufoZIcAAVpdn

Відкрийте для себе додаткові можливості в світі подорожей – орендуйте житло на вашу кишеню та смак. Дізнайтеся вже зараз як користуватися Airbnb – одним з найбільш популярних онлайн-сервісів бронювання житла будь-де в світі.

 

Лідер світового ринку туристичний стартап Airbnb розпочав свою роботу в серпні 2008 року в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Проект за своєю функцією бронювання приватного житла, звісно, не унікальний, на глобальному ринку є ще Wimdu, 9flat чи HouseTrip. Та з самого початку мета проекту відрізнялася від аналогів  – надати платформу для встановлення контакту між власником житла та гостем та бути надійним посередником між ними. Багато інших елементів сервісу можуть нагадувати вам стандартні сайти для бронювання готелів та житла але, як вже зауважено, це зовсім не так. Власне для того щоб краще зрозуміти як працює Airbnb ми підготували для вас цей стислий огляд.

 

Зареєструйся та отримай $26 на свою першу подорож!

 

Якщо для пошуку та перегляду пропозицій реєстрація не обов’язкова то для того щоб орендувати або ж здати власне житло потрібно зареєструватися. Профілі користувачів сервісу (як гостей, так і господарів) містять рекомендації, рейтинг та відгуки, залишені іншими користувачами. Особа користувача має бути підтверджена з допомогою телефону або ж профілів в соціальних мережах (у випадку здачі житла в оренду потрібно також підтвердити особу копіями документів).

 

Search

 

Пошук простий та зручний – вказуємо місцевість де шукаємо житло, дати проживання та кількість подорожуючих. Використовуючи фільтри можна швидко знайти потрібний варіант: відсортувати по ціні, типу житла (квартира, будинок, кімната, ліжко), географія житла, зручності, мова господаря та ін.

 

Рекомендуємо обирати пропозиції з якісними фото, це доказ того, що господар постарався і ймовірність того, що його підхід до цієї справи серйозний майже стовідсоткова.  Якщо фото – це обличчя пропозиції то опис однозначно її суть. Уважно читайте як опис самого житла так і правил проживання (відміни бронювання).  Ознайомтеся також з профілем господаря, окрім хороших відгуків обов’язково зверніть увагу на частоту відповідей та показник оновлення календаря.

 

Proposition

 

З огляду на те, що залишити відгук може лише реальний гість, який пройшов всю процедуру бронювання та оплати житла, рекомендуємо відгукам довіряти.

 

Увага! Те, що обране вами житло доступне на Airbnb не завжди відповідає реальності. Перед тим як бронювати житло рекомендуємо написати запит господарю. Звичайно, можливе бронювання без запиту, але після цього господар все одно має її підтвердити (на це в нього є 24 години), але при бронюванні сервіс заблокує повну суму за оренду на вашій картці і якщо господар з якихось причин відмовить вам, то кошти розблокують лише через декілька днів.

 

Request

 

Рекомендуємо також звернути увагу на правила відміни бронювання, вони можуть бути різними, детальніше можна почитати ось тут. В окремих пропозиціях можлива застава (дороге житло), про це має бути вказано в пропозиції. Airbnb бере на себе обов’язок блокування застави та повернення на рахунок гостя, власнику житла ми не передаємо жодних коштів.

 

Ніколи не платимо готівки господарю! Оплата відбувається повністю через Airbnb, і не зважаючи на комісію сервісу це гарантія для нас, що ми не залишимося без житла в чужому місті. Важливий момент, господар отримає кошти за наше проживання лише після того як воно відбудеться, це як додатковий стимул для господаря бути відповідальним та ввічливим.

 

Сервісом можна також користуватися на мобільних пристроях та планшетах, вистачить лише завантажити додатки в Google Play або ж iTunes. Лише кілька хвилин і без зайвих клопотів ви зможете орендувати житло в 192 країна світу.

 

Варто пам’ятати, що Airbnb – це тільки інструмент а житло ми орендуємо у “звичайних людей” (часто буває, що це агентства нерухомості але суті це не змінює). Завжди потрібно обирати уважно перед цим вивчивши всі пункти та умови. Тільки після цього ви зможете повністю насолодитися вашим відпочинком чи поїздкою.

 

 

Як отримати 26 USD на першу подорож?

 

Airbnb впровадило систему рекомендацій, це дозволяє особам які зареєструвалися за рекомендацією від користувача сервісу отримати 26 USD на першу подорож (при мінімальному бронювання на 75 USD які можуть включати в себе сервісний збір). Знижка нараховується автоматично під час оформлення замовлення.

 

Зареєструватися та отримати 26 USD на подорож!

 

Також ви маєте змогу самостійно рекомендувати сервіс своїм друзям, знайомим, після того як вони зареєструються та відправляться в свою першу подорож ви теж отримаєте приємний бонус – 26 USD! Також ви зможете отримати додаткових 75 USD бонусів на подорожі якщо користувач буде почне власне житло.

 

Приклад автоматичного нарахування знижки під час бронювання

 

Payment