Домой Путешествуем дешёво На каву до Львова или Lviv coffee festival

На каву до Львова или Lviv coffee festival

0

Щорічний фестиваль кави, що проходить в Україні вже дев’ятий рік поспіль – Lviv coffee festival. То що, поїхали на каву до Львова?

 

На каву до Львова

 

Кому це цікаво?

Якщо ви хочете провести вихідні дійсно круто, то цей захід вас не розчарує. Дегустація різноманітних сортів кави, тур по кав’ярням Львова, майстер-класси від професіоналів, конкурси, вибір кавових Короля та Королеви, ранковий велотур та багато іншого.

Збирайтеся компанією, сім’єю або просто парою до Львова. Тут знайдуться розваги для кожного!

 

 

Що планується?

Офіційні дати Lviv coffee festival 24-27 вересня, але кавові розваги почнуться ще з 21 вересня.

Із 21-27 вересня буде обрано цьогорічних Короля та Королеву фестивалю, які разом із гостями фестивалю будуть брати участь у турі львівськими кав’ярнями та обирати голосуванням найкращу в цьому році.

 

король та королева

 

До речі, під час цього туру 26 вересня буде проходити Кавова ВелоМИЛЯ. Зранку декілька велофанів збираються заради велопрогулянки та ранкової кави. Хіба не чудовий стимул для того, щоб зранку не байдикувати?

 

веломиля

 

Сам Lviv coffee festival та ярмарок КаваExpo буде проходити в зазначені дати – 24-27 вересня. Ярмарок КаваExpo цікавий не лише відпочиваючим, а й професіоналам цього напрямку. Тут відбудуться презентації обладнання для кав’ярень, майстер-класи, дискусії. Загалом, якщо ресторанний бізнес вас цікавить – ви зможете знайти на цій ярмарці щось для себе.

Якщо ви каву полюбляєте лише зі споживацького боку, то на ярмарці для вас буде два заходи: майстер-класи по приготуванню кави за різноманітними рецептами та ярмарок-розпродаж.

 

ярмарок

 

На цьогорічному заході буде проведено нове змагання кращих барист за “Кубок Юрія Кульчицього”. Також Lviv coffee festival  в цьому році набуде більш художнього відтінку. Буде проводитись ще один конкурс – творчій. Тематика – “Кава у мистецтві”, жанри не обмежуються. Що ще цікаво – раритетна колекція кави від одного ресторатора та колекціонера.

 

Чемпіонат-серед-барменів

 

Для тих, хто не лягає спати рано – щовечора Cinema Coffee Nights. На Музейній площі буде влаштовуватися нічний кінотеатр з гарячою кавою під відкритим небом. Ідеально не тільки для романтичних планів на вечір, а й для відпочинку у веселій компанії.

 

кинотеатр

 

 

Місце проведення

Усі виставки будуть у Палаці Мистецтв та Палаці Потоцького та території між ними.

Кавовий велотур починається на площі Музейній, а закінчується біля Палацу Мистецтв.

Після того, як кавових Короля та Королеву буде обрано, їх зустріне карета та повезе до Домініканського собору, де й розпочнеться кавовий тур.

 

ContentImageHandler

 

 

Якщо ви вже вирішили, що вам це цікаво – не зволікайте! На сьогодні, 19 вересня, вже заброньовано 73% всіх номерів в хостелах Львова.

Львівський фестиваль кави – тепер кавомани знають, як провести наступний тиждень :)