Домой Путешествуем дешёво Особенности путешествий по Азии: Юго-Восточная Азия

Особенности путешествий по Азии: Юго-Восточная Азия

0

Схід – справжня екзотика. Причому, різні його частини можуть настільки принципово відрізнятися одна від одної! Нещодавно ми вже писали про особливості подорожей по Середній Азії. Сьогодні поговоримо про Південно-Східну Азію.

 

 

Південно-Східна Азія

 

Південно-Східна Азія (ПСА) – макрорегіон, що охоплює континентальні і острівні території між Китаєм, Індією та Австралією. Включає півострів Індокитай і Малайський архіпелаг; частина Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Включає 11 наступних країн: на континентальній частині розташовані В’єтнам, Камбоджа, Лаос, М’янма, Таїланд, Малайзія, а на острівній – Бруней, Східний Тимор, Індонезія, Сінгапур, Філіппіни. “- Вікіпедія

 

 

юва

 

Зазвичай авіаперельоти вважаються найдорожчим видом транспорту. Тільки не тут! Для тих, хто хоче подивитися кілька країн, але, тим не менш, шукає способи дешево подорожувати, це буде зручно.

Взагалі стосовно бюджетного відпочинку південно-східна Азія дуже підходить. Тут є не тільки звичні туристу готелі, хостели, гестхаузи (гостьовий будинок), а цілі квартали дешевого житла. Так наприклад, у Бангкоку це Кхаосан Роад. У Делі є квартал Мейн Базар, а в Пхукеті – Патонг Біч. Не дивлячись на перенаселеність східної Азії в принципі, в подібних кварталах завжди є дешеві номери, кімнати і ліжко-місця. Істотний мінус такого способу заощадити – зазвичай вони розташовуються досить далеко від центру. А якщо враховувати нестабільний громадський транспорт, то це може вилитися серйозною перешкодою відпочинку.

 

Мейн Базар

 

Варіант рішення – мототуризм. Взяти в оренду двоколісного друга тут не проблема, а непостійність транспорту перестане забирати дорогоцінний час. Проте варто враховувати те, що ПДР як такі тут дотримуються вкрай погано. Не дарма кажуть, що водити тут може або псих, або професіонал. Так що будьте вкрай обережні і уважні, орендуючи двох / чотириколісний транспортний засіб.

 

Що ще помітно не тільки в східній Азії, але і в інших її частинах, так це перенаселеність та безлад. Чисті та малолюдні європейські вулички тут рідкість. Велика кількість і щільність населення також впливає на черги, громадський транспорт, всякі масові події.

 

Що стосується кухні. Часто виходить, що наші співгромадяни уявляють собі східну кухню, як суші і роли, які вони часто їдять вдома. Потім же, подорожуючи по Піднебесній, труяться, не здатні перетравлювати дивну заморську їжу. Їжа тут дійсно приваблює. Коштує вона копійки, причому де завгодно. Що відрізняється від наших міст, так це якість вуличної їжі. Всі ці байки, про те, що харчуватися в різних МАФах небезпечно для здоров’я, расово наші. Природно, не всі абсолютно заклади громадського харчування готують ідеально. Не забувайте орієнтуватися на те, де більше місцевих. Старий метод допоможе уникнути неякісні, але красиво оформлені заклади.

 

юва кухня

 

Якщо східна кухня не для вас – шукайте житло зі своєю кухнею. Продукти в супермаркетах та на ринках так само дуже дешеві і свіжі. Що цікаво: багато туристів дуже дивується, коли не знаходить на ринку морських делікатесів типу омарів, осьминогів і так далі. Справа в тому, що ці продукти вважаються ресторанними і продаються за відповідними цінами і не скрізь. Наприклад, як у нас купити авокадо. Можна, але дорого і не всюди воно продається.

А ось що стосується звичайної морської їжі, як риба, водорості, молюски – цього валом. Є навіть варіант проїхатися вранці / ввечері на причал та купити риби прямо у рибалок. Це буде ще дешевше ринкових цін. Деякі туристи-рибалки навіть домовлялися та виходили з рибальськими човнами на день, а потім забирали частину улову.

Взагалі азіатські ціни дуже радують. Не дивлячись на це, тут дуже поширений торг. Він доречний скрізь, за винятком брендових магазинів і ресторанів, де ціни суворо регламентовані.

 

Звичайно це не всі частини Сходу, але точно найцікавіші для туристів. Якщо ви знаєте ще щось цікавеньке про країни сходу – залишайте в комментарях!