Домой Путешествуем дешёво Первая барахолка «Кураж Базар» в Киеве уже 17 октября

Первая барахолка «Кураж Базар» в Киеве уже 17 октября

0

Чудовою нагодою купити брендовий одяг за помірними цінами, відпочити у чудовій компанії із зірками та зробити свій весок у благодійність є барахолка «Кураж Базар». 17 жовтня 2015 року з 8.00 до 17.00 тут можна буде придбати одяг відомих особистостей та зірок. Зробити це можна, завітавши на арт-завод «Платформа».

 

жизнелюб

 

Барахолка «Кураж базар» буде розділена на 7 окремих зон. Бажаючі зможуть придбати вживаний та новий одяг, прикраси, аксесуари, інвентар для занять спортом, меблі, дитячі речі, музичні платівки та інструменти, гаджети. Одним словом, кожен тут знайде для себе щось варте уваги.

Відчинити свою вінтажну крамничку тут зможе кожен охочий лише на один день. На барахолці можна придбати і продати все, починаючи від одягу і закінчуючи вініловими пластинками та старою швейною машинкою чи біноклем. Можливо, старі речі, які Ви хотіли віднести на сміттєзвалище, зможуть віднайти своє нове призначення у інших господарів? Тож мерщій перегляньте свою шафу, раптом там Ви знайдете речі, які здатні наповнити Ваші кишені декількома новими купюрами.

 

 

Що потрібно для участі у заході?

 

кураж

 

Xочете приєднатись до участі у барахолці «Кураж Базар»? Тоді необхідно зареєструватися на відповідній сторінці у Facebook. Кількість учасників заходу обмежена, тому поспішайте, адже бажаючих придбати сукню чи річ знаменитості, багато.

Планує відвідає акцію Ольга Шурова, PR-manager групи Pianoboy: “Я фанат речей з історією. Напевно, це тому, що я культуролог за освітою. Барахолки я першою знаходжу в будь-якій точці світу, куди приїжджаю. Так що появу барахолок в Києві вітаю всіляко і бажаю, щоб вони у нас існували на постійній основі. Річ, яку не викинули на смітник, а знайшли їй нового господаря, береже нашу планету. Адже інакше вона поповнила б острови сміття, які плавають в океанах. А вже якщо така весела справа може ще й принести благодійну користь – то взагалі – це богоугодна справа”.

 

 

Куди підуть кошти від продажу?

Усі кошти від барахолки організатори планують спрямувати на лікування маленьких українців, отже, відвідавши захід, Ви зможете долучитися до доброї справи. Також на “Кураж Базарі” відбудеться презентація нового проекту благодійного фонду “Життєлюб”, мета чудова – створити театр під відкритим небом для “юних” жителів Києва – наших дідусів та бабусь.

 

базар

 

У майбутньому цей проект планують зробити щомісяця. Організаторку заходу Альону Злобіну захопила ідея відродити добрі традиції блошиних ринків, де можна придбати маленькі дрібнички за помірними цінами.