Домой Путешествуем дешёво Праздник Шоколада 2015 во Львове – настоящий рай для сладкоежки

Праздник Шоколада 2015 во Львове – настоящий рай для сладкоежки

0

Одне з найяскравіших свят у Львові, що приваблює щороку сюди сотні туристів –це свято шоколаду.

Цього року це буде вже ІX Національне Свято Шоколаду, що відбудеться 16-18 жовтня. Незмінним місцем проведення фестивалю є Львівський палац мистецтв, що знаходиться по вул. Коперніка 17. Працює виставка з 12.00 до 22.00 вечора.

28604711

Шоколадна майстерня на фестивалі

На фестивалі щорічно проводиться ярмарок, де можна придбати вироби найвідоміших майстрів солодкої справи.

Для любителів цікаво провести час тут пропонують різноманітні майстер-класи, на яких кожен може відчути себе справжнім гуру-кондитером.

Кожного року учасникам пропонують скуштувати шматочок унікального кондитерського виробу неймовірних розмірів.

свято_шоколаду

Шоколадне місто 

На третьому поверсі Палацу мистецтв диво-скульптори завжди створюють ціле шоколадне місто, де малеча досхочу може потішити власну уяву. Маленькі художники тут із задоволенням проявляють власний талант, малюючи на вафельних коржах. Для діток проводиться багато різних конкурсів і забав.

big_452

 

Хто найкращий chef  кондитер?

Цього року вперше в рамках заходу буде проводитися Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «BISCOTTI chef  кондитер». Кожен учасник конкурсу протягом двох днів має приготувати 1 шоколадну скульптуру, 1 торт (антреме) з двома видами начинок  та смаків) та 1 вид цукерок. Усе це буде презентовано гостям Свята Шоколаду, то ж радимо потрапити!

Інші варіанти, щоб цікаво провести час з дітьми

Зважаючи на постійно зростаючий потік туристів, у Львові сьогодні є безліч інших цікавих місць, де варто побувати. Крім традиційного кіно, театрів та музеїв, у Львові можна відвідати єдиний в Україні музей пивоваріння та музей сала. Багато цікавих заходів зараз проводиться у парку культури ім. Б.Хмельницького. Проведіть початок осені у Львові, бо це найфантастичніше місто України!