Домой Путешествуем дешёво Система возврата налога за покупки заграницей

Система возврата налога за покупки заграницей

0

Здійснюючи покупки закордоном ми іноді керуємося здоровим глуздом (дешевше, оригінал), а іноді емоціями. Не важливо, в якій країні і що саме ви придбали, завжди можете скористатися можливістю повернення частини суми – tax free.

 

“Tax Free – система повернення частини суми, витраченої на покупку. А саме – податок ПДВ.” Можливість перетворити шопінг в бюджетний відпочинок :)

 

Принцип роботи

Tax Free – не держ ініціатива, а мережа приватних компаній. Так що принцип роботи з ними, як і з різноманітними МоднаКаста, КупіКупон та ін.

Шукайте торгові точки з наклейкою біля кас “tax free”. В Україні представлені до переведення в готівку 3 мережі: Tax Free, Global Blue і Innova.

В принципі, можна буде повернути частину грошей і через іншу мережу, просто довше і складніше, так як немає представництв в Україні.

 

logo

 

Повернути частину грошей на покупки закордоном можна буде в аеропорту чи вже вдома.

ПДВ у різних країнах і навіть на різні товари відрізняється (10-30% від вартості).

 

min

 

Нюанси, які можуть перешкодити вам отримати манібек:

  1. У кожній країні встановлена своя мінімальна сума, на яку повинен бути чек. Для різних країн сума відрізняється, так що шукайте інформацію заздалегідь.
  2. ПДВ повертається тільки туристам: не біженцям, які не громадянам, не працюючим за візою.
  3. Чек на покупку в нормальному вигляді повинен бути. На касі треба сказати продавцю, що вас цікавить такс фрі (спец чек). До речі, захопіть в магазин закордонний паспорт.
  4. На ваучер tax free поставити штамп митниці (при виїзді пред’явивши товари з чеку)

 

Де гроші?!

Після здійснення покупки збережіть чеки. В аеропорту та митному контролі пред’явіть чек, товари, свої документи. Вам проштампуют чек. Далі вирушайте в пункт прийому tax free. Якщо з якоїсь причини це не варіант – не турбуйтеся, оформіть в українському банку.

Процедура не тривала. Повернути собі гроші можна від 10 хвилин до 3 днів. На сьогодні з цією системою працюють Укрексімбанк Правекс-банк, Сіті-Комерц банк.

Не дивуйтеся, що повернута сума буде менше, ніж на чеках. Це компанія-мережу взяла свій відсоток за користування послугою.

 

 

Загалом, бюджетний відпочинок – цілком посильне завдання. Економте з задоволенням!