Домой Путешествуем дешёво Путешествие по Европе на зимние праздники за 1 евро

Путешествие по Европе на зимние праздники за 1 евро

0

Автобусний перевізник Megabus  протягом тривалого часу є лідером серед світових операторів.

 

Завдяки Megabus цієї зими можна мандрувати з одного європейського міста до іншого… усього за €1!

 

неаполь

неаполь

 

 

Тим, хто планує провести зимові свята в Європі, варто скористатися вигідними пропозиціями від Megabus. Потрапити на католицьке Різдво з однієї столиці до іншої, витративши всього €1? Легко! Просто придбайте квиток на нічний рейс із Парижа до Брюсселя. Менш ніж за 5 годин Різдво по-французьки перетвориться для вас на свято в бельгійському стилі. До того ж, провести католицький Святвечір в автобусі, коли за вікном мерехтять тисячі різдвяних вогників – хіба не романтика? Того ж 24 грудня мандрівники зможуть вирушити ранковим рейсом із мальовничого Брістоля до аристократичного Лондона, також заплативши лише €1. Шанувальникам відпочинку в Німеччині буде цікаво дізнатися, що у Святвечір є рейс Берлін-Мюнхен за тією ж ціною.

 

париж+брюссель

 

 

У новорічну ніч є одразу кілька дешевих автобусних рейсів між містами сонячної Італії. Можна за €1 потрапити з романтичної Венеції до модного Мілана або ж з одного стародавнього центру освіти до іншого – з Падуї до Неаполя.

Якщо ваша зимова відпустка припадає на велике православне свято – Різдво – обирайте цікаві бюджетні рейси на 6-7 січня. Можна проїхатися Великобританією – з Единбурга до Лондона, Німеччиною рейс Берлін-Лейпциг чи «перескочити» з Нідерландів до Бельгії – рейс Амстердам-Антверпен.

 

Брістоль

Брістоль

 

Це невеликий перелік бюджетних рейсів, доступних протягом новорічних свят. Із рештою пропозицій можна ознайомитися на офіційному сайті перевізника – http://uk.megabus.com/.

 

 

Бажаємо вдалих європейських канікул!