Домой Путешествуем дешёво Путешествие в Африку: где жить и что кушать

Путешествие в Африку: где жить и что кушать

0

accomodation

Найпопулярніше розміщення туриста в Африці – бронь лоджій. Є тут цілі комплекси будиночків в оренду, є також лоджії в національних парках й заповідниках. Але розраховуйте наступне: при оренді житла в парку, відпочинок, навряд чи, вийде бюджетним. До вартості відразу додавайте ціну вхідного квитка на / з території парку.

accomodation4

accomodation3

 

Для тих, хто подорожує на авто та планує там і ночувати – не вдасться. Як можна почути від багатьох туристів – заснути не можливо через страшний гул комарів. Вдень це не так чутно, а вночі їх літає цілий рій.

Бюджетного туриста може виручити старий-добрий Couchsurfing – пошук ночівлі у місцевих. Але це треба рабити заздалегідь. Також маєте бути готовими до будь-яких умов проживання, адже жителі Африки часто живуть у дуже малих будинках, де є лише ліжко та двері, часто без вікон.

 

accomodation2

 

Що стосується їжі, то тут вона продається на кожному кроці. Однак враховуйте, що не варто брати будь-яку їжу, яка швидко псується. Те, що на батьківщині псується за 3-5 годин не в холодильнику, тут зіпсується за 1-2 години. Якщо ви подорожуєте на автомобілі, подбайте про наявність холодильника всередині.

В Африці багато є джерела води для пиття на вулиці, проте туристу краще двічі подумати, перш ніж приєднатися до тих, хто з них п’є. У місцевих жителів давно вироблений імунітет на всі бактерії у воді, так що для них це безпечно. Чого не скажеш про туристів з інших країн. Тому краще купуйте лише воду у пляшках, скільки б вона не коштувала, не ризикуйте здоров’ям.

Воду можна купити в пляшці, вона багато де продається. Якщо, подорожуючи Африкою, ви будете в Кенії – зайдіть до одного із найекзотичніших ресторанів світу – Carnivore. Це місце відоме своїм меню. Тільки тут ви можете спробувати м’ясо найрізноманітніших екзотичних тварин. Варто відзначити, що через те, що у цій країні бракон’єрство заборонено, Carnivore вирощують усіх тварин на власній фермі.

 

keniya-carnivore-16410

 

Всі й без того незвичайні страви готуються на великому вогнищі посеред залу, перетворюючи приготування у шоу.

До речі, де би ви не подорожували в Африці, скрізь буде телефонний зв’язок. Така собі приємна несподіванка для туристів.

 

Afrika3

 

 

Читайте попередній пост про Африку тут.