Домой Путешествуем дешёво Ваучер на перелет стоимостью 20 EUR для каждого!

Ваучер на перелет стоимостью 20 EUR для каждого!

0

Ryanair-plane

Як заощаджувати на перельотах або ж взагалі купувати квитки за символічну ціну? Це дуже просто! Витративши всього кілька хвилин ви отримаєте ваучер вартістю 20 EUR та дізнаєтеся як заощаджувати на подорожах в майбутньому! 

 

Акційні пропозиції, знижки та різного роду ваучери на купівлю авіаквитків дозволяють нам суттєво заощадити та більше подорожувати. В цьому записі ми покажемо вам як просто отримувати додаткові знижки на перельоти користуючись партнерською програмою Bravoavia, досить популярного on-line сервісу пошуку квитків  на українському ринку послуг онлайн-туризму.

 

Як отримати першу знижку та заощаджувати в майбутньому?

 

Отримати ваучер вартістю 20 EUR може отримати кожен, не важливо збираєтеся ви користуватися партнерською програмою в майбутньому чи ні. Для того щоб отримати знижку потрібно лише зареєструватись на сторінці партнерської програми сервісу “Bravofriends”.

Bravofriends

 

Для реєстрації в програмі необхідно вказати в спеціальному полі вашу адресу електронної пошти, після чого на вашу скриньку надійде лист з проханням підтвердити ваш e-mail та закінчити реєстрацію. Для отримання ваучера потрібно лише заповнити анкету в якій потрібно вказати мінімум особистих даних (ім’я, прізвище, країна), відразу після цього вам будуть нараховані 20€

 

Bravofriends1

 

Для того щоб отримати ваучер залишається лише його замовити, натиснути “Запросить ваучер” та підтвердити замовлення. Через кілька годин на вашу електронну пошту надійде лист в якому буде вказана сума, код ваучера та термін його дії (4-5 місяців). Реєструйтеся! 20 євро чекає на вас!

 

Партнерська програма передбачає накопичення коштів на рахунку за рекомендації. В особистому кабінеті ви зможете знайти реферальне (партнерське) посилання, відправивши яке друзям (електронною поштою чи поширивши його в соціальних мережах) ви зможете отримати 1 євро від кожної реєстрації. Якщо ваші друзі подорожують, це досить взаємовигідний обмін – вони отримують 20 євро, ви ж накопичуєте на ваучер для наступних подорожей.

Bravofriends3

 

Як використовувати знижки?

 

Ваучер можна використати під час бронювання авіаквитків на Bravoavia (є підтримка клієнтів українською мовою). Для того щоб скористатися ваучером потрібно обрати маршрут перельоту “туди-назад”, обрати відповідний рейс, перейти до оформлення замовлення і в блоці “Хотите использовать ваучер Bravoavia?” ввести номер ваучера та отримати свою знижку. Детальна інструкція з використання ваучерів є також на сайті Bravoavia.

 

Bravofriends4

 

Надіємося, що даний “рецепт” допоможе вам заощадити кошти під час подорожей. Якщо вважаєте його корисним розповідайте друзям та поширюйте в соціальних мережах. Від нас невдовзі ще ціла підбірка способів заощадити на бронюванні готелів та оренді житла.